—  24 marca 2023

Dzieci z Bożej Woli zbierają elektrośmieci

Szkoła w Bożej Woli przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

„Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!”

Termin Akcji: od 27 marca 2023 roku do 13 kwietnia 2023 roku

Miejsce Akcji: Wyznaczone biało-czerwoną taśmą miejsce przy Szkole Podstawowej w Bożej Woli, ul. 1 Maja 13  – wjazd na teren od ulicy Szkolnej

ZBIERAMY: komputery, drukarki, monitory, telefony, sprzęt RTV i AGD, baterie, akumulatory, kable, tusze atramentowe, itp.

NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK

—  18 kwietnia 2024

Wydarzenia w Gminie Baranów 2024 / I Półrocze

Szanowni mieszkańcy, przypominamy o terminach zaplanowanych wydarzeń w naszej gminie.
Już dziś gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

—  17 kwietnia 2024

Wsparcie dla Kariny – Młodzieżowa Rada Gminy zaprasza na kiermasz słodkości

Młodzieżowa Rada Gminy, która również włączyła się do zbiórki dla naszej mieszkanki Kariny, gorąco zaprasza na kiermasz słodkości 20.04.2024 r godz. 11:00, plac przy tężni w Kaskach.
My również zapraszamy wszystkich mieszkańców do wsparcia akcji!

—  17 kwietnia 2024

„Magia regionalnych opowieści”

5 kwietnia 2024 roku odbyło się rozstrzygnięcie II edycji Konkursu Literackiego na Opowiadanie „Magia regionalnych opowieści”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Bożej Woli.