—  31 sierpnia 2020

Dowóz dzieci na rozpoczęcie roku szkolnego.

Wakację kończą się nieubłaganie, za chwilę rozpoczyna się Nowy Rok Szkolny. W związku z tym przedstawiamy rozkład jazdy autobusu szkolnego na dzień 1 września.

Kierunek: Szkoła podstawowa w Baranowie

7:30 Drybus

7:40 Holendry Baranowskie I

7:45 Holendry Baranowskie II

7:50 Kopiska

Powrót dzieci po zakończeniu uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego około 9:30 Holendry i Kopiska, około 9:50 Drybus i Osiny

Kierunek: Szkoła Podstawowa w Kaskach

8:00 Drybus

8:05 Buszyce

8:15 Pułapina Nowa i Stara

Powrót dzieci po zakończeniu uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego około 10:30

P.O. Wójt Gminy Baranów

Piotr Faruga

—  11 września 2020

Oświadczenie ministra Horały dotyczącej ceny za wykup gruntów

Szanowni Państwo, zamieszczamy link do wypowiedzi ministra Horały dotyczącej ceny za wykup gruntów.

—  10 września 2020

Nie ma mowy o podziale gminy!

Drodzy mieszkańcy, w ostatnim czasie pojawia się wiele pytań, które nasilają się również przy okazji zbliżających się wyborów na wójta. Jednym z tych niepokoi podsycanych plotkami jest podział Gminy Baranów między gminy ościenne.

—  09 września 2020

Projekt zmian do ustawy o CPK

W dniu 7 września 2020 Rada Społeczna ds. CPK otrzymała od spółki Centralny Port Komunikacyjny projekt zmian do ustawy o Centralnym Porcie Komunikacyjnym z dnia 10 maja 2018. Dokument ten zawiera szereg istotnych uregulowań, zwłaszcza dla właścicieli nieruchomości, które w przyszłości mogą zostać przeznaczone na potrzeby planowanego CPK.