—  31 sierpnia 2020

Dowóz dzieci na rozpoczęcie roku szkolnego.

Wakację kończą się nieubłaganie, za chwilę rozpoczyna się Nowy Rok Szkolny. W związku z tym przedstawiamy rozkład jazdy autobusu szkolnego na dzień 1 września.

Kierunek: Szkoła podstawowa w Baranowie

7:30 Drybus

7:40 Holendry Baranowskie I

7:45 Holendry Baranowskie II

7:50 Kopiska

Powrót dzieci po zakończeniu uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego około 9:30 Holendry i Kopiska, około 9:50 Drybus i Osiny

Kierunek: Szkoła Podstawowa w Kaskach

8:00 Drybus

8:05 Buszyce

8:15 Pułapina Nowa i Stara

Powrót dzieci po zakończeniu uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego około 10:30

P.O. Wójt Gminy Baranów

Piotr Faruga

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.