—  31 sierpnia 2020

Dowóz dzieci na rozpoczęcie roku szkolnego.

Wakację kończą się nieubłaganie, za chwilę rozpoczyna się Nowy Rok Szkolny. W związku z tym przedstawiamy rozkład jazdy autobusu szkolnego na dzień 1 września.

Kierunek: Szkoła podstawowa w Baranowie

7:30 Drybus

7:40 Holendry Baranowskie I

7:45 Holendry Baranowskie II

7:50 Kopiska

Powrót dzieci po zakończeniu uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego około 9:30 Holendry i Kopiska, około 9:50 Drybus i Osiny

Kierunek: Szkoła Podstawowa w Kaskach

8:00 Drybus

8:05 Buszyce

8:15 Pułapina Nowa i Stara

Powrót dzieci po zakończeniu uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego około 10:30

P.O. Wójt Gminy Baranów

Piotr Faruga

—  26 stycznia 2021

Mobilna zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Na początku lutego rusza mobilna zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Gminie Baranów

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.