—  31 sierpnia 2020

Dowóz dzieci na rozpoczęcie roku szkolnego.

Wakację kończą się nieubłaganie, za chwilę rozpoczyna się Nowy Rok Szkolny. W związku z tym przedstawiamy rozkład jazdy autobusu szkolnego na dzień 1 września.

Kierunek: Szkoła podstawowa w Baranowie

7:30 Drybus

7:40 Holendry Baranowskie I

7:45 Holendry Baranowskie II

7:50 Kopiska

Powrót dzieci po zakończeniu uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego około 9:30 Holendry i Kopiska, około 9:50 Drybus i Osiny

Kierunek: Szkoła Podstawowa w Kaskach

8:00 Drybus

8:05 Buszyce

8:15 Pułapina Nowa i Stara

Powrót dzieci po zakończeniu uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego około 10:30

P.O. Wójt Gminy Baranów

Piotr Faruga

—  16 kwietnia 2021

Konkurs Plastyczny „Moja Baranowska Ziemia”

Wójt Gminy Baranów zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Baranów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Światowego Dnia Ziemi.
Prace konkursowe powinny przedstawiać to jak dbamy LUB możemy zadbać o środowisko naturalne w naszej gminie.

—  16 kwietnia 2021

Narodowy Spis Powszechny 2021 – spisz się przez telefon!

Podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) podstawową i obowiązkową metodą spisową jest samospis internetowy. Co jeśli nie masz komputera lub Internetu? Nie przejmuj się, dla Ciebie też istnieje wygodna i bezpieczna opcja: spis przez telefon. Pomoże Ci w tym infolinia spisowa dostępna pod numerem 22 279 99 99.

—  14 kwietnia 2021

Utylizacja wyrobów zawierających azbest dla mieszkańców Gminy Baranów.

Wzorem ubiegłego roku mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, Gmina Baranów w roku 2021 wystąpi do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie z wnioskiem o dofinansowanie inwestycji polegającej na utylizacji wyrobów zawierających azbest.