A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  15 sierpnia 2023

Dopłaty dla małych gospodarstw

Do 31 sierpnia gospodarstwa do 5 ha mogą wnioskować do ARiMR poprzez aplikację eWniosekPlus o płatność dla małych gospodarstw w wysokości 225 Euro do 1 ha . Zapraszamy do kontaktu z doradcami MODR Więcej szczegółów:  www.modr.mazowsze.pl

Do 31 sierpnia gospodarstwa do 5 ha mogą wnioskować do ARiMR poprzez aplikację eWniosekPlus o płatność dla małych gospodarstw w wysokości 225 Euro do 1 ha .

Zapraszamy do kontaktu z doradcami MODR

Więcej szczegółów:  www.modr.mazowsze.pl

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.