A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  13 czerwca 2023

Dofinansowania z budżetu samorządu województwa!

2 czerwca 2023 r. w Brwinowie odbyło się uroczyste przekazanie umów na 4 programy wsparcia, w ramach których Gmina Baranów  otrzyma duże dofinansowania na realizację ważnych dla naszej społeczności inwestycji! Mazowsze wspiera strażaków ochotników – dofinansowanie dla OSP Osiny na modernizację strażnicy w kwocie  39 795 zł. Mazowsze dla czystego powietrza – dofinansowanie do opracowania audytów […]

2 czerwca 2023 r. w Brwinowie odbyło się uroczyste przekazanie umów na 4 programy wsparcia, w ramach których Gmina Baranów  otrzyma duże dofinansowania na realizację ważnych dla naszej społeczności inwestycji!

Mazowsze wspiera strażaków ochotników – dofinansowanie dla OSP Osiny na modernizację strażnicy w kwocie  39 795 zł.

Mazowsze dla czystego powietrza – dofinansowanie do opracowania audytów energetycznych dla dziewięciu budynków na terenie Gminy Baranów w kwocie 49 077 zł.

Przebudowa dróg gminnych i dojazdowych – 150 000 zł dla przedsięwzięcia pn.: Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stanisławów oraz 100 000 zł dla przedsięwzięcia pn.: Przebudowa ul. Długiej w miejscowości Kaski.

Mazowsze dla zwierząt – dofinansowanie zadania pn.: Zapobieganie bezdomności zwierząt w Gminie Baranów w kwocie 10 325 zł.

Zadania zostaną współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

#Mazowszepomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka

Przeczytaj także

—  19 września 2023

Aktualizacja harmonogramu spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich

Wójt Gminy Baranów serdecznie zaprasza na zebrania wiejskie w sprawie przeznaczenia środków z funduszu sołeckiego na 2023 rok, zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

—  21 września 2023

Komunikat Komendy Głównej Policji

W dniach 25.09 – 30.09 policja planuje przeprowadzić ćwiczenia. Jednocześnie Komenda Główna Policji informuje, że w tym czasie będą mogły być wykorzystywane drony, a ćwiczenia za zgodą CPK będą również prowadzone przy udziale PSP z Grodziska Mazowieckiego, któremu podlega ten teren.  Ćwiczenia będą prowadzone w godzinach 9.30-21.30 w zależności od potrzeb szkoleniowych i możliwości realizacji […]

—  21 września 2023

Podziękowanie dla Feniks Recykling Sp. z o.o.

W dniu 14.09 gościliśmy właściciela firmy Feniks Recykling Sp. z o.o. Pana Andrzeja Kopeć. Wizyta ta była nie tylko miłym spotkaniem, ale również okazją do podziękowania za długoletnie wsparcie jakie jest udzielane na terenie naszej Gminy.