—  13 czerwca 2023

Dofinansowania z budżetu samorządu województwa!

2 czerwca 2023 r. w Brwinowie odbyło się uroczyste przekazanie umów na 4 programy wsparcia, w ramach których Gmina Baranów  otrzyma duże dofinansowania na realizację ważnych dla naszej społeczności inwestycji! Mazowsze wspiera strażaków ochotników – dofinansowanie dla OSP Osiny na modernizację strażnicy w kwocie  39 795 zł. Mazowsze dla czystego powietrza – dofinansowanie do opracowania audytów […]

Mazowsze dla czystego powietrza – dofinansowanie do opracowania audytów energetycznych dla dziewięciu budynków na terenie Gminy Baranów w kwocie 49 077 zł.

Przebudowa dróg gminnych i dojazdowych – 150 000 zł dla przedsięwzięcia pn.: Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stanisławów oraz 100 000 zł dla przedsięwzięcia pn.: Przebudowa ul. Długiej w miejscowości Kaski.

Mazowsze dla zwierząt – dofinansowanie zadania pn.: Zapobieganie bezdomności zwierząt w Gminie Baranów w kwocie 10 325 zł.

Zadania zostaną współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

#Mazowszepomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka

—  27 lutego 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  23 lutego 2024

Rozpoczął się nabór wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy. Wnioski o pomoc można składać do 29 lutego 2024 r. w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na formularzu udostępnionym na stronie Agencji.

—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski