—  13 czerwca 2023

Dofinansowania z budżetu samorządu województwa!

2 czerwca 2023 r. w Brwinowie odbyło się uroczyste przekazanie umów na 4 programy wsparcia, w ramach których Gmina Baranów  otrzyma duże dofinansowania na realizację ważnych dla naszej społeczności inwestycji! Mazowsze wspiera strażaków ochotników – dofinansowanie dla OSP Osiny na modernizację strażnicy w kwocie  39 795 zł. Mazowsze dla czystego powietrza – dofinansowanie do opracowania audytów […]

Mazowsze dla czystego powietrza – dofinansowanie do opracowania audytów energetycznych dla dziewięciu budynków na terenie Gminy Baranów w kwocie 49 077 zł.

Przebudowa dróg gminnych i dojazdowych – 150 000 zł dla przedsięwzięcia pn.: Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stanisławów oraz 100 000 zł dla przedsięwzięcia pn.: Przebudowa ul. Długiej w miejscowości Kaski.

Mazowsze dla zwierząt – dofinansowanie zadania pn.: Zapobieganie bezdomności zwierząt w Gminie Baranów w kwocie 10 325 zł.

Zadania zostaną współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

#Mazowszepomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.