A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  05 października 2022

Dodatek węglowy i pozostałe źródła ogrzewania

Szanowni Mieszkańcy, w związku z ogromna ilością wniosków dotyczących wypłaty dodatku węglowego oraz nieścisłościami związanymi z ich rozpatrywaniem z powodu nowelizacji ustawy, informujemy, iż wnioski są sukcesywnie weryfikowane i wypłacane w kolejności ich złożenia do tutejszego Ośrodka Pomocy Społecznej. Liczne telefony z pytaniami dotyczącymi wniosków o dodatki grzewcze powodują opóźnienia w weryfikacji i rozpatrywaniu wniosków. […]

Szanowni Mieszkańcy,

w związku z ogromna ilością wniosków dotyczących wypłaty dodatku węglowego oraz nieścisłościami związanymi z ich rozpatrywaniem z powodu nowelizacji ustawy,

informujemy, iż wnioski są sukcesywnie weryfikowane i wypłacane w kolejności ich złożenia do tutejszego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Liczne telefony z pytaniami dotyczącymi wniosków o dodatki grzewcze powodują opóźnienia w weryfikacji i rozpatrywaniu wniosków.

Pragniemy nadmienić, iż Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej realizuje też inne zadania związane z pracą ośrodka.

Bardzo prosimy o cierpliwość i zrozumienie.

Ponadto informujemy, iż w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej każdy czwartek jest dniem wewnętrznym – w tym dniu interesantów nie przyjmujemy.

Za utrudnienia przepraszamy.

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.