—  05 października 2022

Dodatek węglowy i pozostałe źródła ogrzewania

Szanowni Mieszkańcy, w związku z ogromna ilością wniosków dotyczących wypłaty dodatku węglowego oraz nieścisłościami związanymi z ich rozpatrywaniem z powodu nowelizacji ustawy, informujemy, iż wnioski są sukcesywnie weryfikowane i wypłacane w kolejności ich złożenia do tutejszego Ośrodka Pomocy Społecznej. Liczne telefony z pytaniami dotyczącymi wniosków o dodatki grzewcze powodują opóźnienia w weryfikacji i rozpatrywaniu wniosków. […]

Szanowni Mieszkańcy,

Pragniemy nadmienić, iż Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej realizuje też inne zadania związane z pracą ośrodka.

Bardzo prosimy o cierpliwość i zrozumienie.

Ponadto informujemy, iż w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej każdy czwartek jest dniem wewnętrznym – w tym dniu interesantów nie przyjmujemy.

Za utrudnienia przepraszamy.

—  18 kwietnia 2024

Wydarzenia w Gminie Baranów 2024 / I Półrocze

Szanowni mieszkańcy, przypominamy o terminach zaplanowanych wydarzeń w naszej gminie.
Już dziś gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

—  17 kwietnia 2024

Wsparcie dla Kariny – Młodzieżowa Rada Gminy zaprasza na kiermasz słodkości

Młodzieżowa Rada Gminy, która również włączyła się do zbiórki dla naszej mieszkanki Kariny, gorąco zaprasza na kiermasz słodkości 20.04.2024 r godz. 11:00, plac przy tężni w Kaskach.
My również zapraszamy wszystkich mieszkańców do wsparcia akcji!

—  17 kwietnia 2024

„Magia regionalnych opowieści”

5 kwietnia 2024 roku odbyło się rozstrzygnięcie II edycji Konkursu Literackiego na Opowiadanie „Magia regionalnych opowieści”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Bożej Woli.