A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  05 października 2022

Dodatek węglowy i pozostałe źródła ogrzewania

Szanowni Mieszkańcy, w związku z ogromna ilością wniosków dotyczących wypłaty dodatku węglowego oraz nieścisłościami związanymi z ich rozpatrywaniem z powodu nowelizacji ustawy, informujemy, iż wnioski są sukcesywnie weryfikowane i wypłacane w kolejności ich złożenia do tutejszego Ośrodka Pomocy Społecznej. Liczne telefony z pytaniami dotyczącymi wniosków o dodatki grzewcze powodują opóźnienia w weryfikacji i rozpatrywaniu wniosków. […]

Szanowni Mieszkańcy,

w związku z ogromna ilością wniosków dotyczących wypłaty dodatku węglowego oraz nieścisłościami związanymi z ich rozpatrywaniem z powodu nowelizacji ustawy,

informujemy, iż wnioski są sukcesywnie weryfikowane i wypłacane w kolejności ich złożenia do tutejszego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Liczne telefony z pytaniami dotyczącymi wniosków o dodatki grzewcze powodują opóźnienia w weryfikacji i rozpatrywaniu wniosków.

Pragniemy nadmienić, iż Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej realizuje też inne zadania związane z pracą ośrodka.

Bardzo prosimy o cierpliwość i zrozumienie.

Ponadto informujemy, iż w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej każdy czwartek jest dniem wewnętrznym – w tym dniu interesantów nie przyjmujemy.

Za utrudnienia przepraszamy.

Przeczytaj także

—  07 czerwca 2023

Wiwat Rodzina! 4 czerwca 2023 r. Piknik Rodzinny

W ramach obchodów 100-lecia powstania Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie, organizatorzy zaplanowali uroczyste obchody na dwa dni. W sobotę 03 czerwca, odbyła się część oficjalna, pełna wzruszeń i wspomnień, której organizatorem była Dyrekcja  placówki oświatowej w Baranowie wraz gronem pedagogicznym, pracownikami oraz radą rodziców. Natomiast w niedziele 4 czerwca, z inicjatywy  Wójta […]

—  07 czerwca 2023

Wakacje z animatorem w Gminie Baranów

Wójt Gminy zaprasza na wakacje z animatorem w Gminie Baranów.