A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  05 października 2022

Dodatek węglowy i pozostałe źródła ogrzewania

Szanowni Mieszkańcy, w związku z ogromna ilością wniosków dotyczących wypłaty dodatku węglowego oraz nieścisłościami związanymi z ich rozpatrywaniem z powodu nowelizacji ustawy, informujemy, iż wnioski są sukcesywnie weryfikowane i wypłacane w kolejności ich złożenia do tutejszego Ośrodka Pomocy Społecznej. Liczne telefony z pytaniami dotyczącymi wniosków o dodatki grzewcze powodują opóźnienia w weryfikacji i rozpatrywaniu wniosków. […]

Szanowni Mieszkańcy,

w związku z ogromna ilością wniosków dotyczących wypłaty dodatku węglowego oraz nieścisłościami związanymi z ich rozpatrywaniem z powodu nowelizacji ustawy,

informujemy, iż wnioski są sukcesywnie weryfikowane i wypłacane w kolejności ich złożenia do tutejszego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Liczne telefony z pytaniami dotyczącymi wniosków o dodatki grzewcze powodują opóźnienia w weryfikacji i rozpatrywaniu wniosków.

Pragniemy nadmienić, iż Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej realizuje też inne zadania związane z pracą ośrodka.

Bardzo prosimy o cierpliwość i zrozumienie.

Ponadto informujemy, iż w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej każdy czwartek jest dniem wewnętrznym – w tym dniu interesantów nie przyjmujemy.

Za utrudnienia przepraszamy.

Przeczytaj także

—  04 grudnia 2023

Zakończona modernizacja drogi w Stanisławowie

Zakończono długo oczekiwane prace modernizacyjne drogi w miejscowości Stanisławów.

—  01 grudnia 2023

Maja Kuran i kolejny złoty medal w boksie

Międzynarodowy Puchar Polski U-15 w Boksie

—  01 grudnia 2023

PERŁY MAZOWSZA

Ruszyły zapisy do VIII edycji wyjątkowego plebiscytu Perły Mazowsza, w którym to mieszkańcy wybierają wyjątkowych przedsiębiorców, instytucje, wydarzenia i ludzi sportu oraz kultury.