A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  27 września 2023

Do serca przytul psa!

W dniu 26 września przedstawicielki Urzędu Gminy udały się do schroniska w Piotrowicach, do którego trafiają odławiane z naszego terenu psy i koty. Zawiezione zostały dary przekazane podczas zbiórki w szkołach i w urzędzie oraz karma specjalistyczna dla kotów od anonimowego darczyńcy. Obecni byliśmy także w zlokalizowanej w Łowiczu lecznicy, która działa przy schronisku – […]

W dniu 26 września przedstawicielki Urzędu Gminy udały się do schroniska w Piotrowicach, do którego trafiają odławiane z naszego terenu psy i koty.

Zawiezione zostały dary przekazane podczas zbiórki w szkołach i w urzędzie oraz karma specjalistyczna dla kotów od anonimowego darczyńcy.

Obecni byliśmy także w zlokalizowanej w Łowiczu lecznicy, która działa przy schronisku – tam tez przebywają psy, m.in. NASZ niewidomy Fiodor oraz Blaki, które wymagają stałej kontroli weterynaryjnej.

Omówiono najważniejsze potrzeby zwierzaków z Psiakowa oraz plany na przyszłość, które moglibyśmy podjąć w ramach zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie naszej Gminy.

Nie sposób było wygłaskać wszystkie psy, ale każdemu staraliśmy się poświęcić chwilę uwagi. Zachęcamy do odwiedzania strony schroniska, gdzie na bieżąco przedstawiane są psiaki do adopcji.

AktualnościDo serca przytul psa!

Schronisko

Przeczytaj także

—  04 grudnia 2023

Zakończona modernizacja drogi w Stanisławowie

Zakończono długo oczekiwane prace modernizacyjne drogi w miejscowości Stanisławów.

—  01 grudnia 2023

Maja Kuran i kolejny złoty medal w boksie

Międzynarodowy Puchar Polski U-15 w Boksie

—  01 grudnia 2023

PERŁY MAZOWSZA

Ruszyły zapisy do VIII edycji wyjątkowego plebiscytu Perły Mazowsza, w którym to mieszkańcy wybierają wyjątkowych przedsiębiorców, instytucje, wydarzenia i ludzi sportu oraz kultury.