—  19 października 2021

„Desperados” najlepszym zespołem VIII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranów w kategorii OPEN.

W dniu 15.10.2021 na boisku ORLIK w Baranowie odbył się VIII Turniej Piłki Nożnej kategorii OPEN. Na starcie zespoły z terenu naszej gminy: FC Boża Wola,Baranów, Zjednoczeni Cegłów, Młodzi i Gniewni oraz Desperados. Grano systemem każdy z każdym. Spotkania sędziowali panowie Krzysztof Gajda Łowicz i Sylwester Kowalski Żyrardów. Nad zdrowiem zawodników czuwała ratownik medyczny Oliwia Szelachowska Baranów.

Po rozegraniu wszystkich 10-ciu spotkań tabela końcowa turnieju przedstawia się następująco:

1. Desperados 12 pkt
  2. Młodzi i Gniewni 9 pkt
  3. FC. Boża Wola 6 pkt
  4. Zjednoczeni Cegłów 3 pkt
  5. Baranów 0 pkt

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Dominika Sawickiego z zespołu Desperados.

Zwycięski zespół grał w składzie: Adrian i Marcin Konarscy, Tomasz Szymańczak, Dariusz Badowski, Kamil Starus, Dominik Sawicki, Mateusz Zawisza, Paweł Łasica, Przemysław Sikora, Mateusz Pietras.

Turniej obserwowała oraz wręczała pamiątkowe puchary i nagrody Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska.

Organizatorzy serdecznie dziękują Panu Robertowi Pindorowi za pomoc i wsparcie przy  organizacji  turnieju.

Animator Sportu i Kultury
Robert Błaszczyk

—  01 grudnia 2021

Rzecznik Ekonomii Społecznej i Solidarnej w Gminie Baranów

08 listopada br. Wójt Gminy Baranów podpisała porozumienie o współpracy z Województwem Mazowieckim, w imieniu którego działa Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej.

—  01 grudnia 2021

Szkoła w Baranowie z nowym placem zabaw!

30 listopada rozpoczęły się prace związane z remontem placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Baranowie. Nowy plac ma zostać ukończony do 15 grudnia.

—  30 listopada 2021

Aniołki dla DPS-u

Szkoła Podstawowa w Bożej Woli organizuje kolejną edycję akcji „Aniołki dla DPS-u”. Włączając się do niej pomagamy pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Bramkach