—  19 października 2021

„Desperados” najlepszym zespołem VIII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranów w kategorii OPEN.

W dniu 15.10.2021 na boisku ORLIK w Baranowie odbył się VIII Turniej Piłki Nożnej kategorii OPEN. Na starcie zespoły z terenu naszej gminy: FC Boża Wola,Baranów, Zjednoczeni Cegłów, Młodzi i Gniewni oraz Desperados. Grano systemem każdy z każdym. Spotkania sędziowali panowie Krzysztof Gajda Łowicz i Sylwester Kowalski Żyrardów. Nad zdrowiem zawodników czuwała ratownik medyczny Oliwia Szelachowska Baranów.

Po rozegraniu wszystkich 10-ciu spotkań tabela końcowa turnieju przedstawia się następująco:

1. Desperados 12 pkt
  2. Młodzi i Gniewni 9 pkt
  3. FC. Boża Wola 6 pkt
  4. Zjednoczeni Cegłów 3 pkt
  5. Baranów 0 pkt

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Dominika Sawickiego z zespołu Desperados.

Zwycięski zespół grał w składzie: Adrian i Marcin Konarscy, Tomasz Szymańczak, Dariusz Badowski, Kamil Starus, Dominik Sawicki, Mateusz Zawisza, Paweł Łasica, Przemysław Sikora, Mateusz Pietras.

Turniej obserwowała oraz wręczała pamiątkowe puchary i nagrody Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska.

Organizatorzy serdecznie dziękują Panu Robertowi Pindorowi za pomoc i wsparcie przy  organizacji  turnieju.

Animator Sportu i Kultury
Robert Błaszczyk

—  26 kwietnia 2024

Baranów CUP kategoria: Szkoły Podstawowe

W dniu 26 kwietnia 2024 odbył się Baranów CUP w kategorii: Szkoły Podstawowe. Co to były za emocje!!! Turniej zgromadził pięć drużyn do rywalizacji, a ilość bramek zadecydowała o zajętych miejscach w kolejności: Nagrody wręczyła Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski, oraz Prezes Fundacji […]

—  26 kwietnia 2024

Konkurs dla Seniorów – jaka była Twoja najlepsza praca?

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym zorganizowany przez Praca.pl konkursie dla seniorów. Do wygrania atrakcyjne nagrody – telefony marki Maxcom i myPhone. Wystarczy, że wyślesz nam fotografię, która odpowie na pytanie Jaka była Twoja najlepsza praca? opiszesz ją i wypełnisz formularz zgłoszeniowy.