A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  19 czerwca 2024

Debata społeczna o bezpieczeństwie

W dniu 17.06.2024 r. w Drybusie odbyła się debata dotycząca bezpieczeństwa mieszkańców gminy Baranów. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Policji oraz Wójt Gminy Baranów. Policjanci przekazali informację o działaniach i skutkach bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców gminy a w szczególności dzieci i osób starszych. U trakcie spotkania uczestnicy zostali zapoznani z dzielnicowymi , którzy rozmawiali o aktualnych zagrożeniach […]

W dniu 17.06.2024 r. w Drybusie odbyła się debata dotycząca bezpieczeństwa mieszkańców gminy Baranów. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Policji oraz Wójt Gminy Baranów. Policjanci przekazali informację o działaniach i skutkach bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców gminy a w szczególności dzieci i osób starszych. U trakcie spotkania uczestnicy zostali zapoznani z dzielnicowymi , którzy rozmawiali o aktualnych zagrożeniach zgłaszanych przez mieszkańców.
Na koniec spotkania odbyła się dyskusja.

Jeśli jesteś świadkiem zagrożenia dla zdrowia lub życia, swojego lub innych, nie czekaj! Niezwłocznie zadzwoń na numer alarmowy 112, bądź bezpośrednio na Komisariat Policji w Jaktorowie

tel. 47 72 42-885

lub do Dzielnicowego – asp. Krzysztof Włodarczyk tel. 600 997 540

Bądźmy ostrożni!!!

Przeczytaj także

—  18 lipca 2024

Warsztaty w ramach projektu „Aktywni mieszkańcy, silne organizacje – szansą lepszej przyszłości na Ziemi Chełmońskiego”

Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej, członkiem nieformalnej grupy, aktywnym mieszkańcem zainteresowanym podejmowaniem aktywności obywatelskiej z obszaru gmin: Radziejowice, Jaktorów, Żabia Wola, Grodzisk Mazowiecki, Baranów, Sochaczew, Teresin, Rybno, Nowa Sucha, Mszczonów – mamy ofertę dla Ciebie. W ramach projektu możesz skorzystać działań edukacyjnych w postaci: ü  zagadnienia związane z rozwojem osobistym liderek i liderów, ü  przygotowanie wniosku o […]

—  18 lipca 2024

Zajęcia Sportowe dla Dzieci i Młodzieży – Aktywne Wakacje na Boisku

Zajęcia sportowe w Gminie Baranów – podsumowanie pierwszych tygodni wakacji.

—  18 lipca 2024

„Start w dorosłe życie – ładuj akumulatory!”

Zapraszamy młodzież z obszaru działania Stowarzyszenia LGD „Ziemia Chełmońskiego” w wieku 14+, na zajęcia w ramach projektu „Start w nowe życie – ładuj akumulatory!”, dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Dotacja została przyznana uchwałą nr 628/482/24 z dnia 25 marca 2024 roku, w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w 2024 roku zadań […]