A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  29 kwietnia 2024

Debata Młodzieżowej Rady Gminy Baranów

W dniu 25.04.2024 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie odbyła się debata Młodzieżowej Rady Gminy Baranów z reprezentantami Samorządów Uczniowskich ze wszystkich szkół w Gminie Baranów oraz OSP Boża Wola i OSP Kaski. Wśród zaproszonych gości była Pani Wójt Agata Trzop – Szczypiorska, Dyrektorzy Szkół i Opiekunowie Samorządów Uczniowskich. Debata zrealizowana została […]

W dniu 25.04.2024 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie odbyła się debata Młodzieżowej Rady Gminy Baranów z reprezentantami Samorządów Uczniowskich ze wszystkich szkół w Gminie Baranów oraz OSP Boża Wola i OSP Kaski.

Wśród zaproszonych gości była Pani Wójt Agata Trzop – Szczypiorska, Dyrektorzy Szkół i Opiekunowie Samorządów Uczniowskich.

Debata zrealizowana została w ramach projektu Mazowsze dla Młodzieży. Prowadzącą była animatorka Fundacji Civis Polonus, mieszkanka naszej gminy Pani Karolina Pawlak.

Debata dotyczyła ważnych tematów dla młodzieży. Były to; transport, eventy, wydarzenia integracyjne. Młodzież aktywnie, rozmawiała i szybko znalazła interesujące pomysły, które zostaną przedstawione Pani Wójt, nowej Radzie Gminy Baranów oraz mieszkańcom.

Po wspólnym obiedzie i słodkim poczęstunku przygotowanym przez Koła Gospodyń Wiejskich naszej gminy, wspólnie udaliśmy się na zwidziane Urzędu, gdzie Pan Sekretarz opowiedział o tajnikach pracy urzędników.

Serdecznie dziękujemy Pani Wójt Agacie Trzop – Szczypiorskiej za zachęcanie młodzieży do aktywizacji i działań w ich małej ojczyźnie, Panu Dyrektorowi Piotrowi Piórkowskiemu za gościnę i wszelką pomoc przy organizacji spotkania oraz Panu Romanowi Kowalskiemu za wsparcie i zaangażowanie.

DZIEKUJEMY!

Angelika Jagaś

Agnieszka Słubik – Woźnicka

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.