A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  07 maja 2021

Dbaj o formę w Baranowie

Gmina Baranów ma propozycję dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o swoją formę i zaprosić na darmowe zajęcia sportowe.

W myśl zasady ” w zdrowym ciele zdrowy duch” gmina prezentuje rozkład zajęć na świeżym powietrzu, które będą się odbywały na Orliku w Baranowie, boisku w Bożej Woli i kompleksie sportowym w Cegłowie.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem mailowym oswiata@gmina-baranow.pl

Przeczytaj także

—  01 grudnia 2022

Romanki 2022 – I edycja

Podczas gali poznamy laureatów w kategorii: AMBASADOR ŚRODOWISKA LOKALNEGO OSOBOWOŚĆ ROKU SENIOR ROKU FIRMA WIELKIEGO SERCA SUPER RODZIC Zapraszamy!

—  30 listopada 2022

Dodatek elektryczny

informuje, iż od 01 grudnia 2022 roku do 01 lutego 2023 roku można składać wnioski o dodatek elektryczny. Dodatek elektryczny przysługuje odbiorcy energii elektrycznej w przypadku gdy główne źródło ogrzewania gospodarstwa domowego jest zasilane energią elektryczną lub pompą ciepła, i źródło to zostało wpisane do centralnej ewidencji emisyjności budynków do dnia 11 sierpnia 2022 r., […]

—  30 listopada 2022

Laureaci szkolenia KRUS – „Pracuj bezpiecznie”

W dniu 23 listopada bieżącego roku  Placówka Terenowa  Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie była organizatorem szkolenia z konkursem  pn ,, Pracuj bezpiecznie”  dla rolników ,domowników i sołtysów z  gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego podległym bezpośredniej obsłudze przez placówkę w Żyrardowie. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej w budynku KRUS w Żyrardowie przy u. Okrzei […]