A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  08 czerwca 2022

Czasowa zmiana organizacji ruchu!

Wójt Gminy Baranów uprzejmie informuje, że w dniu 12.06.2022 r.(niedziela), zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu w związku z wydarzeniem IX konkurs na najlepszą orkiestrę dętą Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim, które odbędzie się w. m Kaski.
Ze względu na konieczność całkowitego zamknięcia drogi DP nr 3833W ul. Królewska w. m Kaski na odc. od ul. Serockiej do ul. Rzecznej wyznaczono objazdy przez miejscowości: Stara Pułapina, Nowa Pułapina, Buszyce, Wyczółki i Strumiany, za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Przeczytaj także

—  30 listopada 2022

Dodatek elektryczny

informuje, iż od 01 grudnia 2022 roku do 01 lutego 2023 roku można składać wnioski o dodatek elektryczny. Dodatek elektryczny przysługuje odbiorcy energii elektrycznej w przypadku gdy główne źródło ogrzewania gospodarstwa domowego jest zasilane energią elektryczną lub pompą ciepła, i źródło to zostało wpisane do centralnej ewidencji emisyjności budynków do dnia 11 sierpnia 2022 r., […]

—  30 listopada 2022

Laureaci szkolenia KRUS – „Pracuj bezpiecznie”

W dniu 23 listopada bieżącego roku  Placówka Terenowa  Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie była organizatorem szkolenia z konkursem  pn ,, Pracuj bezpiecznie”  dla rolników ,domowników i sołtysów z  gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego podległym bezpośredniej obsłudze przez placówkę w Żyrardowie. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej w budynku KRUS w Żyrardowie przy u. Okrzei […]

—  28 listopada 2022

Węgiel w preferencyjnej cenie

Szanowni Państwo, Urząd Gminy w Baranowie uprzejmie informuje, że w dniu 18 listopada b.r. została podpisana umowa z dostawcą węgla. Złożyliśmy także zamówienie na węgiel. Czekamy na informację, kiedy będzie możliwa pierwsza dostawa dla naszej gminy. Niestety Gmina nie ma wpływu na to, kiedy zostanie zrealizowana dostawa oraz jaka frakcja przyjedzie do nas w pierwszym terminie.  Prosimy […]