A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  08 czerwca 2022

Czasowa zmiana organizacji ruchu!

Wójt Gminy Baranów uprzejmie informuje, że w dniu 12.06.2022 r.(niedziela), zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu w związku z wydarzeniem IX konkurs na najlepszą orkiestrę dętą Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim, które odbędzie się w. m Kaski.
Ze względu na konieczność całkowitego zamknięcia drogi DP nr 3833W ul. Królewska w. m Kaski na odc. od ul. Serockiej do ul. Rzecznej wyznaczono objazdy przez miejscowości: Stara Pułapina, Nowa Pułapina, Buszyce, Wyczółki i Strumiany, za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Przeczytaj także

—  27 lutego 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  23 lutego 2024

Rozpoczął się nabór wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy. Wnioski o pomoc można składać do 29 lutego 2024 r. w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na formularzu udostępnionym na stronie Agencji.

—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski
Perła Sportu i Turystyki 2023 – Maja Kuran