A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  08 czerwca 2022

Czasowa zmiana organizacji ruchu!

Wójt Gminy Baranów uprzejmie informuje, że w dniu 12.06.2022 r.(niedziela), zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu w związku z wydarzeniem IX konkurs na najlepszą orkiestrę dętą Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim, które odbędzie się w. m Kaski.
Ze względu na konieczność całkowitego zamknięcia drogi DP nr 3833W ul. Królewska w. m Kaski na odc. od ul. Serockiej do ul. Rzecznej wyznaczono objazdy przez miejscowości: Stara Pułapina, Nowa Pułapina, Buszyce, Wyczółki i Strumiany, za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.