A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  08 czerwca 2022

Czasowa zmiana organizacji ruchu!

Wójt Gminy Baranów uprzejmie informuje, że w dniu 12.06.2022 r.(niedziela), zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu w związku z wydarzeniem IX konkurs na najlepszą orkiestrę dętą Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim, które odbędzie się w. m Kaski.
Ze względu na konieczność całkowitego zamknięcia drogi DP nr 3833W ul. Królewska w. m Kaski na odc. od ul. Serockiej do ul. Rzecznej wyznaczono objazdy przez miejscowości: Stara Pułapina, Nowa Pułapina, Buszyce, Wyczółki i Strumiany, za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Przeczytaj także

—  07 czerwca 2023

Wiwat Rodzina! 4 czerwca 2023 r. Piknik Rodzinny

W ramach obchodów 100-lecia powstania Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie, organizatorzy zaplanowali uroczyste obchody na dwa dni. W sobotę 03 czerwca, odbyła się część oficjalna, pełna wzruszeń i wspomnień, której organizatorem była Dyrekcja  placówki oświatowej w Baranowie wraz gronem pedagogicznym, pracownikami oraz radą rodziców. Natomiast w niedziele 4 czerwca, z inicjatywy  Wójta […]

—  07 czerwca 2023

Wakacje z animatorem w Gminie Baranów

Wójt Gminy zaprasza na wakacje z animatorem w Gminie Baranów.