—  13 grudnia 2023

Ćwiczenia Policji w miejscowości Buszyce i Podbuszyce

Na podstawie porozumienia między CPK a Policją w dniach 14-15 grudnia policja będzie prowadzić Ćwiczenia na terenie gminy Wiskitki w miejscowości Buszyce i Podbuszyce.

Policja zamierza przeprowadzić ćwiczenia na obiektach wydanych firmie Budimex , oraz na działkach w dyspozycji CPK

Ćwiczenia odbędą się w dniu 14-15.12.2023 z wykorzystaniem urządzeń wybuchowych do pokonywania zamknięć budowlanych, strzelb gładkolufowych i amunicji proszkowej.

W ćwiczeniach weźmie udział około 20 funkcjonariuszy.

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.