—  13 lipca 2021

CPK: badania terenowe w lipcu

Na prośbę CPK informujemy, że w lipcu br. będą prowadzone badania terenowe, związane z budową i funkcjonowaniem Centralnego Portu Komunikacyjnego. Jednoczenie informujemy, że to państwo jesteście gospodarzami własnego terenu.

Wizja terenowa będzie polegała na:

• identyfikacji i weryfikacji, klas, kategorii oraz podstawowych parametrów technicznych istniejących dróg (szerokość nawierzchni, szerokość poboczy, rodzaj odwodnienia, elementy bezpieczeństwa ruchu),
  • określeniu i ocenie stanu nawierzchni,
  • inwentaryzacji przekroju istniejących dróg na różnych odcinkach,
  • pomiarze szerokości poszczególnych elementów przekroju drogi (m. in. szerokość jezdni, szerokość poboczy),
  • wykonaniu dokumentacji fotograficznej z inwentaryzowanych odcinków istniejących dróg.

Pracownicy wykonujący wizję terenową będą nosili imienne identyfikatory wydane przez spółkę Centralny Port Komunikacyjny.

Wykonawcą prac będzie Multiconsult Polska sp. z o.o., który dla przedmiotowej inwestycji pełni funkcję Konsultanta ds. badań terenu.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.