A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  11 grudnia 2022

Bezpłatne przejazdy dla seniorów 70+

Szanowni Pasażerowie! Od 1 stycznia 2023 r. rozszerzona zostanie oferta bezpłatnych przejazdów dla Seniorów powyżej 70 roku życia.Bezpłatne przejazdy będą przysługiwać we wszystkich liniach, także w połączeniach międzygminnych. Seniorzy 70+ będą więc mogli BEZPŁATNIE jeździć wszystkimi autobusami GPA bez ograniczeń, w tym także na takich trasach jak:*Żabia Wola – Grodzisk Maz.,*Błonie – Grodzisk Maz.,*Baranów – […]

Szanowni Pasażerowie!

Od 1 stycznia 2023 r. rozszerzona zostanie oferta bezpłatnych przejazdów dla Seniorów powyżej 70 roku życia.
Bezpłatne przejazdy będą przysługiwać we wszystkich liniach, także w połączeniach międzygminnych.

Seniorzy 70+ będą więc mogli BEZPŁATNIE jeździć wszystkimi autobusami GPA bez ograniczeń, w tym także na takich trasach jak:
*Żabia Wola – Grodzisk Maz.,
*Błonie – Grodzisk Maz.,
*Baranów – Jaktorów – Grodzisk Maz.,
*Pruszków – Nadarzyn,
*Pruszków – Janki,
*Piastów – Pruszków,
a także na nowej trasie linii 63: Grodzisk Maz. – Żabia Wola – Nadarzyn – Janki – Raszyn – Warszawa 

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.