—  10 października 2023

Bezpłatne autobusowe linie dowozowe do lokali wyborczych w Gminie Baranów

Wójt Gminy Baranów informuje o możliwości skorzystania z bezpłatnych linii autobusowych na wybory

Mieszkańcy Gminy Baranów mają okazję skorzystać z bezpłatnych linii autobusowych, które zostały udostępnione przez Wójta Gminy Baranów w dniu wyborów 15 października 2023r. (niedziela).

Ta inicjatywa ma na celu ułatwienie dostępu do lokali wyborczych i zachęcenie jak największej liczby osób do wzięcia udziału w wyborach. Skorzystaj z tej możliwości i oddaj swój głos!!!

Linie kursują tylko w dniu wyborów w niedzielę 15 października 2023r. Poniżej link z informacją o numerach linii oraz godzinach

Bezpłatne linie autobusowe

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.