A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  12 września 2022

Baranów CUP 22 września 2022

Wójt Gminy Baranów zaprasza na Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Baranów CUP.

Turniej odbędzie się 22 września 2022 roku o godz 9.00

W zawodach udział wezmą reprezentacje:

  • Zespołu Szkół w Baranowie
  • Szkoły Podstawowej w Bożej Woli
  • Zespołu Szkół w Kaskach
  • Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Golach
  • Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaktorowie
  • Szkoły Podstawowej w Izdebnie Kościelnym

Zapraszamy do wspólnego kibicowania! 🏆⚽️

Przeczytaj także

—  30 września 2022

Nowy wzór deklaracji CEEB

Szanowni Państwo, Urząd Gminy w Baranowie w dniu dzisiejszym, tj. 30.09.2022 r. otrzymał informację od Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, że w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 15 września 2022 r. O szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz.U.2022.1967) obywatele, składający deklarację CEEB w siedzibie […]

—  29 września 2022

Bezpłatne szkolenia z Apiterapii oraz Miodu pitnego z własnej pasieki.

Fundacja EKOOSTOJA informuje, iż realizuje operację pn. „Apiterapia i Miodosytnictwo jako forma dywersyfikacji źródeł dochodu pszczelarzy” mającą na celu aktywizację obywateli w zakresie dywersyfikacji źródeł dochodu oraz działań na rzecz zrównoważonego rozwoju poprzez rozpowszechnienie informacji z zakresu apiterapii i miodosytnictwa, przy zastosowaniu rozwiązań cyfrowych. Projekt realizowany jest w ramach dwuletniego Planu Operacyjnego KSOW na lata 2022-2023 […]

—  27 września 2022

Gminne zajęcia sportowe

Gmina Baranów przedstawia harmonogram darmowych zajęć sportowych w naszej gminie.