A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  12 września 2022

Baranów CUP 22 września 2022

Wójt Gminy Baranów zaprasza na Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Baranów CUP.

Turniej odbędzie się 22 września 2022 roku o godz 9.00

W zawodach udział wezmą reprezentacje:

  • Zespołu Szkół w Baranowie
  • Szkoły Podstawowej w Bożej Woli
  • Zespołu Szkół w Kaskach
  • Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Golach
  • Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaktorowie
  • Szkoły Podstawowej w Izdebnie Kościelnym

Zapraszamy do wspólnego kibicowania! 🏆⚽️

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.