A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  27 maja 2021

Baranów CUP 2021

22.05.2021 roku o godz. 9.30 na boisko piłkarskie w Cegłowie wybiegli młodzi piłkarze rozpoczynając rywalizację sportową w V Turnieju Piłki Nożnej BARANÓW CUP. W turnieju wzięło udział 17-cie drużyn z 10-ciu Stowarzyszeń Sportowych reprezentujących swoje Gminy.

Zespoły podzielono na trzy kategorie wiekowe: U-14; U-12; U-9. Grano w grupach, każdy z każdym. O to rezultaty poszczególnych kategorii:

Kategoria U-14.
1. Piast Feliksów II – Gmina Sochaczew
2. Piast Feliksów I – Gmina Sochaczew
3. FC Boża Wola  – Gmina Baranów
4. Guzovia Guzów – Gmina Miasto Wiskitki
5. Akademia Piłkarska GOKSIR – Gmina Lipce Reymontowskie
6. Akademia Piłkarska – Miasto Żyrardów
7. Orion Cegłów – Gmina Baranów

Zwycięski zespół Piasta II grał w składzie: Jakub Domański, Hubert Jasiński, Kamil Majewski, Dominik Rokicki, Tomasz Tomczak, Sebastian Kamieniarczyk, Karol Narkintowicz, Antoni Florczak.

Drużyny z Gminy Baranów grały w składach;
Orion Cegłów:
Oskar Popowski, Błażej Kuciński, Jan Grochal, Wiktor Tkacz, Artur Tkacz, Mateusz Pindor, Dawid Zając, Bartek Zając, Jacek Leszczyński, Tymoteusz Świniarek, Dawid Gardocki, Natan Bednarek.
FC Boża Wola:
Michał Żaczkiewicz, Jakub Jaranowski, Bartek Pietraszek, Mateusz Pąk, Mateusz Ćmirzeń, Jakub Szczepański, Filip Bogusz, Antoni Wiśniewski, Kacper Choromański, Franek Kirszling.

Kategoria U-12
1. Mszczonowianka Mszczonów – Miasto Gmina Mszczonów
2. FC Boża Wola – Gmina Baranów
3. Widok Skierniewice – Miasto Skierniewice
4. Piast Feliksów – Gmina Sochaczew
5. Akademia Piłkarska GOKSIR – Gmina Lipce Reymontowskie
6. Orion Cegłów – Gmina Baranów

Skład zwycięskiego zespołu z Mszczonowa: Antek Walczak, Hubert Lesiak – Lipiński, Szymon Tarasiuk, Paweł Miniak, Igor Rutkowski, Antek Legięcki, Szymon Tyszko, Jan Siekierski, Konrad Gnyś, Nikodem Folc, Jan Hybowski, Jakub Ziółkowski.

Drużyny z Gminy Baranów grały w składach;
Orion Cegłów:
Bartek Mucha, Norbert Arczewski, Igor Walaszek, Hubert Arczewski, Michał Piwko, Jakub Gontarczyk, Natan Motyliński, Wojtek Parol, Maciek Wójtowicz, Ryszard Dąbkowski, Jakub Szymańczak.
FC Boża Wola:
Bartek Przygoda, Jan Ćwlek, Miłosz Ćwirzeń, Szymon Kubicki, Mikołaj Ziółkowski, Kewin Lorek, Jan Wasiota, Aleksander Piątkowski.

Rozgrywki dla Grupy Wiekowej U-9 odbyły się wg. regulaminu w którym nie prowadzona była klasyfikacja drużyn oraz jej wyniki w rozegranych spotkaniach. Zawody miały charakter zabawy. Dla wielu dzieci był to pierwszy taki turniej piłkarski w którym uczestniczyli.

W zawodach tej kategorii U-9 uczestniczyły dzieci z  następujących Stowarzyszeń Sportowych:
1. Akademia Piłkarska GOSIR – Gmina Lipce Reymontowskie
2. Orlęta Cielądz – Gmina Cielądz
3. Centrum Szkolenia Piłkarskiego – Gmina Rybno
4. Orion Cegłów – Gmina Baranów

Drużyna z Gminy Baranów grała w składzie;
Orion Cegłów:
Tymoteusz Pętlak, Mateusz Ciastek, Bartek Osiński, Adam Zygier, Patrycja Zygier, Julia Jóżwik, Sebastian Fabisiak, Szymon Pindor, Piotr Pindor, Krzysztof Stegienka, Bartek Kubicki, Kacper Stańczewski, Sobastian Pławik.

Zawody sędziowali: Sylwester Kowalski i Dawid Piekarski
Obsługa medyczna OSP Boża Wola: Mateusz Wituski i Maciej Jakubowicz
Sekretariat zawodów: Szymon Piątkowski i Paweł Trafalski.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia tej imprezy:
Radzie Gminy Baranów, Wójtowi Gminy Baranów Agacie Trzop – Szczypiorskiej, Tomaszowi Barańskiemu, Robertowi Pindorowi, Iwonie i Adamowi Radziwon, Dariuszowi Fabisiak, Sylwestrowi Kowalskiemu, Piotrowi Kraśniewskiemu, Agnieszce i Sylwestrowi Zając, Adamowi Adamskiemu , Zakładowi Usług Komunalnych w Baranowie, Pawłowi Trafalskiemu, Szczepanowi Florczakowi, Mariuszowi Mrówka, Przedstawicielom Naszym Lokalnych Mediów, wszystkim Trenerom, Kierownikom ekip oraz Rodzicom.

Animator Sportu i Kultury Gminy Baranów
Robert Błaszczyk

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.