A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  07 września 2023

Awans nauczycielek z Gminy Baranów

W dniu 28 sierpnia, sześć nauczycielek z placówek oświatowych z terenu Gminy Baranów stanęło przed ważnym wyzwaniem – egzaminem na awans zawodowy na Nauczyciela Mianowanego. To niezwykle ważne wydarzenie w ich karierach, którym towarzyszyły wielkie nadzieje i trud ciężkiej pracy.

Informujemy, że te ambitne nauczycielki odniosły sukces i zdobyły zasłużone awanse zawodowe na stopień Nauczyciela Mianowanego. Ich wysiłek i zaangażowanie przyniosły owoce. 1 września odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania awansu, a my nie możemy się doczekać, aby podzielić się tą wspaniałą wiadomością.

To ogromne osiągnięcie zarówno dla nauczycielek, jak i dla całej społeczności edukacyjnej Gminy Baranów. Awans na stopień Nauczyciela Mianowanego to nie tylko potwierdzenie kompetencji i wiedzy, ale także dowód na to, że edukacja jest nieustannym procesem rozwoju.

Dla naszych nauczycielek to nie tylko kolejny etap w ich karierze, to także obietnica, że będą nadal inspirować i kształtować młode umysły, przyczyniając się do rozwoju naszych dzieci i młodzieży.

Serdecznie gratulujemy awansu zawodowego na Nauczyciela Mianowanego i życzymy nauczycielkom z Gminy Baranów powodzenia w dalszej pracy. Wasza pasja, poświęcenie i miłość do edukacji są nieocenione. Dziękujemy, że jesteście dla naszych dzieci wzorem do naśladowania i przewodnikiem w ich edukacyjnej podróży.

Cieszmy się tym sukcesem razem i świętujmy każdy kolejny krok w rozwoju naszej edukacyjnej społeczności!

Przeczytaj także

—  19 września 2023

Aktualizacja harmonogramu spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich

Wójt Gminy Baranów serdecznie zaprasza na zebrania wiejskie w sprawie przeznaczenia środków z funduszu sołeckiego na 2023 rok, zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

—  21 września 2023

Komunikat Komendy Głównej Policji

W dniach 25.09 – 30.09 policja planuje przeprowadzić ćwiczenia. Jednocześnie Komenda Główna Policji informuje, że w tym czasie będą mogły być wykorzystywane drony, a ćwiczenia za zgodą CPK będą również prowadzone przy udziale PSP z Grodziska Mazowieckiego, któremu podlega ten teren.  Ćwiczenia będą prowadzone w godzinach 9.30-21.30 w zależności od potrzeb szkoleniowych i możliwości realizacji […]

—  21 września 2023

Podziękowanie dla Feniks Recykling Sp. z o.o.

W dniu 14.09 gościliśmy właściciela firmy Feniks Recykling Sp. z o.o. Pana Andrzeja Kopeć. Wizyta ta była nie tylko miłym spotkaniem, ale również okazją do podziękowania za długoletnie wsparcie jakie jest udzielane na terenie naszej Gminy.