A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  07 września 2023

Awans nauczycielek z Gminy Baranów

W dniu 28 sierpnia, sześć nauczycielek z placówek oświatowych z terenu Gminy Baranów stanęło przed ważnym wyzwaniem – egzaminem na awans zawodowy na Nauczyciela Mianowanego. To niezwykle ważne wydarzenie w ich karierach, którym towarzyszyły wielkie nadzieje i trud ciężkiej pracy.

Informujemy, że te ambitne nauczycielki odniosły sukces i zdobyły zasłużone awanse zawodowe na stopień Nauczyciela Mianowanego. Ich wysiłek i zaangażowanie przyniosły owoce. 1 września odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania awansu, a my nie możemy się doczekać, aby podzielić się tą wspaniałą wiadomością.

To ogromne osiągnięcie zarówno dla nauczycielek, jak i dla całej społeczności edukacyjnej Gminy Baranów. Awans na stopień Nauczyciela Mianowanego to nie tylko potwierdzenie kompetencji i wiedzy, ale także dowód na to, że edukacja jest nieustannym procesem rozwoju.

Dla naszych nauczycielek to nie tylko kolejny etap w ich karierze, to także obietnica, że będą nadal inspirować i kształtować młode umysły, przyczyniając się do rozwoju naszych dzieci i młodzieży.

Serdecznie gratulujemy awansu zawodowego na Nauczyciela Mianowanego i życzymy nauczycielkom z Gminy Baranów powodzenia w dalszej pracy. Wasza pasja, poświęcenie i miłość do edukacji są nieocenione. Dziękujemy, że jesteście dla naszych dzieci wzorem do naśladowania i przewodnikiem w ich edukacyjnej podróży.

Cieszmy się tym sukcesem razem i świętujmy każdy kolejny krok w rozwoju naszej edukacyjnej społeczności!

Przeczytaj także

—  27 lutego 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  23 lutego 2024

Rozpoczął się nabór wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy. Wnioski o pomoc można składać do 29 lutego 2024 r. w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na formularzu udostępnionym na stronie Agencji.

—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski
Perła Sportu i Turystyki 2023 – Maja Kuran