A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  07 września 2023

Awans nauczycielek z Gminy Baranów

W dniu 28 sierpnia, sześć nauczycielek z placówek oświatowych z terenu Gminy Baranów stanęło przed ważnym wyzwaniem – egzaminem na awans zawodowy na Nauczyciela Mianowanego. To niezwykle ważne wydarzenie w ich karierach, którym towarzyszyły wielkie nadzieje i trud ciężkiej pracy.

Informujemy, że te ambitne nauczycielki odniosły sukces i zdobyły zasłużone awanse zawodowe na stopień Nauczyciela Mianowanego. Ich wysiłek i zaangażowanie przyniosły owoce. 1 września odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania awansu, a my nie możemy się doczekać, aby podzielić się tą wspaniałą wiadomością.

To ogromne osiągnięcie zarówno dla nauczycielek, jak i dla całej społeczności edukacyjnej Gminy Baranów. Awans na stopień Nauczyciela Mianowanego to nie tylko potwierdzenie kompetencji i wiedzy, ale także dowód na to, że edukacja jest nieustannym procesem rozwoju.

Dla naszych nauczycielek to nie tylko kolejny etap w ich karierze, to także obietnica, że będą nadal inspirować i kształtować młode umysły, przyczyniając się do rozwoju naszych dzieci i młodzieży.

Serdecznie gratulujemy awansu zawodowego na Nauczyciela Mianowanego i życzymy nauczycielkom z Gminy Baranów powodzenia w dalszej pracy. Wasza pasja, poświęcenie i miłość do edukacji są nieocenione. Dziękujemy, że jesteście dla naszych dzieci wzorem do naśladowania i przewodnikiem w ich edukacyjnej podróży.

Cieszmy się tym sukcesem razem i świętujmy każdy kolejny krok w rozwoju naszej edukacyjnej społeczności!

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.