A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  30 listopada 2021

Aniołki dla DPS-u

Szkoła Podstawowa w Bożej Woli organizuje kolejną edycję akcji „Aniołki dla DPS-u”. Włączając się do niej pomagamy pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Bramkach

Chętnych do udziału zapraszamy do Szkoły Podstawowej w Bożej Woli, lub o napisanie na adres mailowy: b.gosk@bozawola.edu.pl. W ten sposób wylosujemy „prośbę do Aniołka” – spersonalizowane życzenie jednego z pensjonariuszy do spełnienia.
Gotowe prezenty ofiarodawcy muszą dostarczyć do szkoły tylko w wyznaczonych dniach:
– 20 grudnia w godzinach 7 – 18
– 21 grudnia w godzinach 7 – 12

Przeczytaj także

—  07 czerwca 2023

Wiwat Rodzina! 4 czerwca 2023 r. Piknik Rodzinny

W ramach obchodów 100-lecia powstania Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie, organizatorzy zaplanowali uroczyste obchody na dwa dni. W sobotę 03 czerwca, odbyła się część oficjalna, pełna wzruszeń i wspomnień, której organizatorem była Dyrekcja  placówki oświatowej w Baranowie wraz gronem pedagogicznym, pracownikami oraz radą rodziców. Natomiast w niedziele 4 czerwca, z inicjatywy  Wójta […]

—  07 czerwca 2023

Wakacje z animatorem w Gminie Baranów

Wójt Gminy zaprasza na wakacje z animatorem w Gminie Baranów.