A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  30 listopada 2021

Aniołki dla DPS-u

Szkoła Podstawowa w Bożej Woli organizuje kolejną edycję akcji „Aniołki dla DPS-u”. Włączając się do niej pomagamy pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Bramkach

Chętnych do udziału zapraszamy do Szkoły Podstawowej w Bożej Woli, lub o napisanie na adres mailowy: b.gosk@bozawola.edu.pl. W ten sposób wylosujemy „prośbę do Aniołka” – spersonalizowane życzenie jednego z pensjonariuszy do spełnienia.
Gotowe prezenty ofiarodawcy muszą dostarczyć do szkoły tylko w wyznaczonych dniach:
– 20 grudnia w godzinach 7 – 18
– 21 grudnia w godzinach 7 – 12

Przeczytaj także

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.