A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  30 listopada 2021

Aniołki dla DPS-u

Szkoła Podstawowa w Bożej Woli organizuje kolejną edycję akcji „Aniołki dla DPS-u”. Włączając się do niej pomagamy pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Bramkach

Chętnych do udziału zapraszamy do Szkoły Podstawowej w Bożej Woli, lub o napisanie na adres mailowy: b.gosk@bozawola.edu.pl. W ten sposób wylosujemy „prośbę do Aniołka” – spersonalizowane życzenie jednego z pensjonariuszy do spełnienia.
Gotowe prezenty ofiarodawcy muszą dostarczyć do szkoły tylko w wyznaczonych dniach:
– 20 grudnia w godzinach 7 – 18
– 21 grudnia w godzinach 7 – 12

Przeczytaj także

—  27 listopada 2022

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  19 listopada 2022

,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie dla rolników

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie zaprasza wszystkich rolników domowników oraz sołtysów z gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego do udziału w szkoleniu z wiedzy BHP podczas pracy rolniczej pod nazwą ,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie w dniu 23 listopada 2022 godz. 10:00 Sala konferencyjna PT KRUS w Żyrardowie ul. Okrzei 58. Na zakończenie szkolenia Konkurs testowy z atrakcyjnymi […]

—  18 listopada 2022

X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranów

Zapraszamy kibiców piłki nożnej 20 listopada od godziny 9:20 na boisko ORLIK przy szkole w Baranowie.