—  11 czerwca 2024

Frekwencja w wyborach do Parlamentu Europejskiego 2024 r.

W dniu 9 maja 2024 r. odbyły się w naszym Kraju Wybory do Parlamentu Europejskiego. W całym kraju frekwencja wyniosła 40,65%. Na terenie Gminy Baranów frekwencja wyniosła 39.62% na 3 985 osób uprawnionych do głosowania.

Podział na poszczególne Obwodowe Komisje Wyborcze:

Komisja nr 1 w Baranowie: frekwencja 34,38%

Komisja nr 2 w Cegłowie: frekwencja 43,39%

Komisja nr 3 w Bożej Woli: frekwencja 47,60%

Komisja nr 4 w Kaskach: frekwencja 37,45%

Szczegółowe informacje z podziałem na Komitety znajdą Państwo na stronie: https://wybory.gov.pl/pe2024/

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.