—  19 grudnia 2023

Młodzieżowa Rada na szkoleniu

Młodzieżowa Rada Gminy Baranów z radością informuje, że dzięki sukcesywnej zdolności pozyskiwania środków, udało się skorzystać z programu Mazowsze dla Młodzieży. Otrzymane finanse umożliwiły udział w wyjątkowym cyklu szkoleń i warsztatów, które skupiają się na różnorodnych aspektach związanych z aktywnością młodzieżowych rad.

Podczas tych inspirujących spotkań, członkowie Rady mieli okazję poszerzać swoją wiedzę na temat skomplikowanej struktury samorządu, jednocześnie doskonaląc kluczowe kompetencje oraz rozwijając patriotyczne uczucia. Program ten nie tylko umożliwił zdobycie konkretnych umiejętności, ale także stworzył przestrzeń do budowania silnej więzi i współpracy w ramach młodzieżowej społeczności.

Niebagatelną rolę w realizacji warsztatów odegrała współpraca z Fundacją Civis Polonus, której wsparcie okazało się nieocenione. Dzięki tej partnerskiej relacji, Młodzieżowa Rada Gminy Baranów nie tylko poszerzała horyzonty swojej wiedzy, ale również integrowała się z szerszym kontekstem społecznym, czyniąc tym samym istotny krok w kierunku rozwoju społeczności lokalnej.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.

—  10 maja 2024

Utrudnienia w ruchu ul. Piękna w miejscowości Baranów

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim informuje o planowanym remoncie nawierzchni drogi ul. Pięknej w miejscowości Baranów.