—  28 lipca 2023

Zachowaj ostrożność

Szanowni Państwo, Wobec narastającego problemu wynikającego z działań nieuczciwych instalatorów pomp ciepła przesyłamy Państwu komunikat, który NFOŚiGW udostępnił na stronie programu czystepowietrze.gov.pl w zakładce informacje prasowe. Sprawdź ofertę na swoje nowe źródło ciepła! – Program Czyste Powietrze Prosimy o zachowanie ostrożności, aby ustrzec się przed ewentualnymi problemami.

Szanowni Państwo,

Sprawdź ofertę na swoje nowe źródło ciepła! – Program Czyste Powietrze

Nowe Paczkomaty

Drodzy Mieszkańcy, Z radością informujemy, że kontynuujemy rozwój naszej gminy, dbając o Wasze wygody i potrzeby. Z dumą ogłaszamy, że właśnie postawiliśmy dwa kolejne paczkomaty w miejscowościach Kaski i Cegłów, które umożliwią Wam jeszcze wygodniejsze i szybsze odbieranie przesyłek. Mamy nadzieję, że nowe paczkomaty przyczynią się do zwiększenia Waszej satysfakcji oraz ułatwią codzienne sprawy.

Światłowód w Gminie Baranów

Dnia 5 kwietnia 2024 r. poinformowaliśmy Państwa o podpisaniu listu intencyjnego z firmą NETFALA, która ma zapewnić światłowód dla mieszkańców Gminy Baranów. W związku z pojawiającymi się pytaniami zapraszamy do kontaktu z osobą odpowiedzialną za projekt: Aleksander Parśniak tel. 22 350 47 00 tel. kom. 732 152 800 Pan Aleksander odpowie na Państwa pytania i […]

—  09 maja 2024

CHARYTATYWNA WYPRZEDAŻ GARAŻOWA W SŁUSZNEJ SPRAWIE….

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Baranowie zorganizowała zbiórkę na pomoc w zebraniu środków potrzebnych do odbudowy domu w Jaktorowie!!! Zachęcamy mieszkańców do wzięcia udziału w akcji, każda złotówka jest bardzo cenna.