—  13 lipca 2023

Zestawienie programu „Czyste Powietrze”

Program „Czyste Powietrze” – Stan na dzień 30 czerwca 2023 r.

Urząd Gminy w Baranowie prezentuje poniżej zestawienie zbiorcze danych dotyczących Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” na terenie Gminy Baranów – stan na dzień 30.06.2023 r.:

•             liczby złożonych wniosków o dofinansowanie 186

•             liczby zawartych umów o dofinansowanie 154

•             liczby zrealizowanych przedsięwzięć 111

•             kwoty wypłaconych dotacji dla przedsięwzięć z terenu Gminy/Miasta 1207317,63

Informacje zawarte w zestawieniu pobrane zostały z wewnętrznego systemu teleinformatycznego WFOŚIGW w Warszawie i dotyczą okresu od początku trwania Programu „Czyste Powietrze”, tj. od dnia 19.09.2018 r. do dnia 30.06.2023 r.

Nowe Paczkomaty

Drodzy Mieszkańcy, Z radością informujemy, że kontynuujemy rozwój naszej gminy, dbając o Wasze wygody i potrzeby. Z dumą ogłaszamy, że właśnie postawiliśmy dwa kolejne paczkomaty w miejscowościach Kaski i Cegłów, które umożliwią Wam jeszcze wygodniejsze i szybsze odbieranie przesyłek. Mamy nadzieję, że nowe paczkomaty przyczynią się do zwiększenia Waszej satysfakcji oraz ułatwią codzienne sprawy.

Światłowód w Gminie Baranów

Dnia 5 kwietnia 2024 r. poinformowaliśmy Państwa o podpisaniu listu intencyjnego z firmą NETFALA, która ma zapewnić światłowód dla mieszkańców Gminy Baranów. W związku z pojawiającymi się pytaniami zapraszamy do kontaktu z osobą odpowiedzialną za projekt: Aleksander Parśniak tel. 22 350 47 00 tel. kom. 732 152 800 Pan Aleksander odpowie na Państwa pytania i […]

—  09 maja 2024

CHARYTATYWNA WYPRZEDAŻ GARAŻOWA W SŁUSZNEJ SPRAWIE….

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Baranowie zorganizowała zbiórkę na pomoc w zebraniu środków potrzebnych do odbudowy domu w Jaktorowie!!! Zachęcamy mieszkańców do wzięcia udziału w akcji, każda złotówka jest bardzo cenna.