—  24 marca 2023

Dzieci z Bożej Woli zbierają elektrośmieci

Szkoła w Bożej Woli przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

„Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!”

Termin Akcji: od 27 marca 2023 roku do 13 kwietnia 2023 roku

Miejsce Akcji: Wyznaczone biało-czerwoną taśmą miejsce przy Szkole Podstawowej w Bożej Woli, ul. 1 Maja 13  – wjazd na teren od ulicy Szkolnej

ZBIERAMY: komputery, drukarki, monitory, telefony, sprzęt RTV i AGD, baterie, akumulatory, kable, tusze atramentowe, itp.

NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK