—  17 listopada 2022

Uwaga na oszustów!

Drodzy Mieszkańcy,
Dochodzą do nas informacje, dotyczące nieuczciwych handlarzy węgla.
Prosimy o niereagowanie na informacje dotyczące dostaw i płatności od składów węgla i innych podmiotów, chcących wykorzystać obecną sytuację.

Po weryfikacji wniosków będziemy Państwa informować o jej wyniku. Płatności za węgiel będzie można dokonać w kasie urzędu gminy lub na wskazany przez Gminę rachunek bankowy.
Proszę o ostrożność!

Wójt Gminy Baranów

—  03 maja 2024

3 Maja – Narodowe Święto Konstytucji

Święto Narodowe 3 Maja obchodzone jest w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. 233 lata temu, 3 maja 1791 r., Sejm Czteroletni przyjął ustawę rządową, która przeszła do historii jako Konstytucja 3 maja.