—  05 października 2022

Dodatek węglowy i pozostałe źródła ogrzewania

Szanowni Mieszkańcy, w związku z ogromna ilością wniosków dotyczących wypłaty dodatku węglowego oraz nieścisłościami związanymi z ich rozpatrywaniem z powodu nowelizacji ustawy, informujemy, iż wnioski są sukcesywnie weryfikowane i wypłacane w kolejności ich złożenia do tutejszego Ośrodka Pomocy Społecznej. Liczne telefony z pytaniami dotyczącymi wniosków o dodatki grzewcze powodują opóźnienia w weryfikacji i rozpatrywaniu wniosków. […]

Szanowni Mieszkańcy,

Pragniemy nadmienić, iż Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej realizuje też inne zadania związane z pracą ośrodka.

Bardzo prosimy o cierpliwość i zrozumienie.

Ponadto informujemy, iż w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej każdy czwartek jest dniem wewnętrznym – w tym dniu interesantów nie przyjmujemy.

Za utrudnienia przepraszamy.