—  05 lipca 2022

Przedłużenie terminu konsultacji ws. CPK

Spółka CPK zdecydowała o przedłużeniu dobrowolnych konsultacji społecznych. Mieszkańcy mogą przez kolejny tydzień zgłaszać uwagi w ramach prac nad przygotowaniem raportu oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko.

W związku z wciąż spływającymi uwagami CPK wydłuży konsultacje z dwóch do trzech tygodni. Łącznie potrwają one do 7 lipca br. Zgłoszenia można wciąż przesyłać za pomocą formularza na stronie internetowej konsultacje.cpk.pl. Ponadto w Centrum Kultury Żyrardów spółka uruchomi ponownie punkt konsultacyjny, w którym asystenci pomogą mieszkańcom zgłosić swoje uwagi. Punkt będzie czynny we wtorek i środę, 5 i 6 lipca w godzinach 10-18.
zachęcamy do składania wniosków
zapraszamy również do zapoznania się z wnioskiem do konsultacji – złożonego przez Stowarzyszenia Zanim Powstanie Lotnisko-CPK

www.zpl-cpk.pl/index.php/19-aktualnosci/143-uwagi-do-lokalizacji-inwestorskiej-cpk-2022-06

—  06 maja 2024

Konsultacje społeczne dotyczące kryteriów wyboru operacji w ramach przedsięwzięć Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027 oraz procedur na lata 2023-2027.

Szanowni Państwo, Zapraszamy mieszkańców, przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowychi samorząd do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących  kryteriów wyboru operacji w ramach przedsięwzięć Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027 oraz procedur  na lata 2023-2027. Zaproponowane kryteria wynikają zarówno z założeń Lokalnej Strategii Rozwoju jak i są odpowiedzią na zakres działań realizowanych w ramach każdego przedsięwzięcia w LSR. Na […]

—  04 maja 2024

4 Maja – Dzień Strażaka

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Baranów na uroczyste obchody Gminnego Dnia Strażaka 12 maja 2024, rozpoczęcie o godz. 12:00.

—  03 maja 2024

3 Maja – Narodowe Święto Konstytucji

Święto Narodowe 3 Maja obchodzone jest w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. 233 lata temu, 3 maja 1791 r., Sejm Czteroletni przyjął ustawę rządową, która przeszła do historii jako Konstytucja 3 maja.