—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

W tym roku udział w turnieju wzięło 15 drużyn z 7 Klubów (a to aż 205 zawodniczek i zawodników) reprezentujących powiaty: Grodziski, Sochaczewski, Skierniewicki i Żyrardowski.

Rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych.

Rocznik 2010/2011 Grano „każdy z każdym”:

• 1. Mszczonowianka Mszczonów                12pkt
  • 2. Tur Jaktorów                                            9pkt
  • 3. GOKSIR Lipce Reymontowskie               6pkt
  • 4. GKS Orion Cegłów                                  3pkt
  • 5. Guzovia Guzów                                       0pkt

Rocznik 2012/2013 Grano w dwóch grupach:
1. CSP Rybno
2. GOKSIR Lipce Reymontowskie
3. Mszczonowianka Mszczonów
4. Guzovia Guzów
5. Tur Jaktorów
6. GKS Orion Cegłów

Rocznik 2014/2015 Grano bez klasyfikacji zespołowej

Rocznik 2010/2011 Grano „każdy z każdym”

GKS Orion Cegłów, Tur Jaktorów, CSP Rybno, GOKSIR Lipce Reymontowskie.

Turniej oprócz zawodników zgromadził liczną rzesze kibiców oraz rodziców.

Pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody wręczali:

Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska, Przewodnicząca Rady Gminy Baranów Beata Fabisiak, Lokalny Animator Sportu Szymon Piątkowski oraz pan Robert Pindor.

Zawody sędziowali panowie Michał Dziepak oraz Paweł Wieczorek.

Obsługa medyczna Oliwia Szelachowska. Spiker Paweł Trafalski.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyczynili się do organizacji i przeprowadzenia zawodów. Serdeczne podziękowania kierujemy do sponsorów i darczyńców: Agnieszce i Sylwestrowi Zając, Tomaszowi Barańskiemu, Robertowi Pindorowi, Adamowi Adamskiemu, Jarosławowi Cendrowiczowi, Beacie Fabisiak.

Jednocześnie pragniemy już zaprosić wszystkie szkoły podstawowe z terenu naszej gminy do udziału w szkolnym Baranów CUP który odbędzie się we wrześniu na Orliku w Baranowie.

Szczegóły na stronie internetowej naszej gminy już w sierpniu.

Animator Sportu i Kultury

Robert Błaszczyk

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.