—  11 grudnia 2020

Bożonarodzeniowa Księga Życzeń

Szanowni Mieszkańcy, rok 2020 nie jest dla nas najłatwiejszy. Nałożone na nas ograniczenia już zmieniły nasze życie, a zmiany te odczujemy bardziej w związku ze Świętami Bożego Narodzenia.

Chcemy dać Państwu możliwość za pośrednictwem naszej strony internetowej, złożenia życzeń tym wszystkim, przy których chcielibyście być, z którymi chcielibyście się spotkać w tym szczególnym czasie, ale z wiadomych względów nie możecie.

Wirtualna Kartka z życzeniami od Pracowników Gminy dla Mieszkańców
Życzenia od Ochotniczej Straży Pożarnej z Bożej Woli.
Życzenia od Dyrektora i Pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Baranowie
Życzenia Świąteczne od Młodzieżowej Rady Gminy Baranów

Prezentacja Młodzieżowej Orkiestry Dętej wraz z życzeniami

Życzenia Świąteczne od Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kask i Okolic
Życzenia od dzieci ze Szkoły Podstawowej w Baranowie
Życzenia Świąteczne od Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaskach oraz Młodzieżowej Orkiestry Dętej
Życzenia od Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Baranowie

Prześlijcie na nasz adres urzad@gmina-baranow.pl wiadomość z tekstem życzeń. Maila zatytułujcie „Życzenia Świąteczne 2020”. Życzenia przyjmujemy do 23 grudnia do godziny 14.

—  06 maja 2024

Konsultacje społeczne dotyczące kryteriów wyboru operacji w ramach przedsięwzięć Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027 oraz procedur na lata 2023-2027.

Szanowni Państwo, Zapraszamy mieszkańców, przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowychi samorząd do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących  kryteriów wyboru operacji w ramach przedsięwzięć Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027 oraz procedur  na lata 2023-2027. Zaproponowane kryteria wynikają zarówno z założeń Lokalnej Strategii Rozwoju jak i są odpowiedzią na zakres działań realizowanych w ramach każdego przedsięwzięcia w LSR. Na […]

—  04 maja 2024

4 Maja – Dzień Strażaka

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Baranów na uroczyste obchody Gminnego Dnia Strażaka 12 maja 2024, rozpoczęcie o godz. 12:00.

—  03 maja 2024

3 Maja – Narodowe Święto Konstytucji

Święto Narodowe 3 Maja obchodzone jest w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. 233 lata temu, 3 maja 1791 r., Sejm Czteroletni przyjął ustawę rządową, która przeszła do historii jako Konstytucja 3 maja.