A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  23 września 2024

Konsultacje Rocznego Programu Współpracy Województwa Mazowieckiego z Organizacjami Pozarządowymi na 2025 rok

Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, do udziału w konsultacjach projektu Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2025 rok. Twoje zdanie ma znaczenie! Konsultacje programu będą prowadzone od 20 września do 11 października 2024 […]

Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, do udziału w konsultacjach projektu Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2025 rok.

Twoje zdanie ma znaczenie!

Konsultacje programu będą prowadzone od 20 września do 11 października 2024 roku. Celem tego procesu jest dostosowanie programu do potrzeb i planów organizacji pozarządowych działających na terenie województwa mazowieckiego. Udział w konsultacjach pozwala aktywnie wpływać na treść dokumentu, który określi kierunki współpracy na kolejny rok.

Gdzie można zapoznać się z projektem?

Projekt programu jest dostępny:

  1. Na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej: bip.mazovia.pl,
  2. Na stronach internetowych: mazovia.pl, dialog.mazovia.pl,
  3. W wersji papierowej w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz w delegaturach w Ciechanowie, Ostrołęce, Piasecznie, Płocku, Radomiu, Siedlcach, Wołominie i Żyrardowie.

Jak zgłosić swoje uwagi?

Swoje propozycje do programu można składać do 11 października 2024 r. w jeden z poniższych sposobów:

  1. Osobiście w punktach podawczych w Warszawie (ul. Jagiellońska 26, ul. Skoczylasa 4) lub w delegaturach urzędu marszałkowskiego.
  2. Pocztą tradycyjną na adres:
    Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa
    (z dopiskiem „Konsultacje Programu współpracy 2025”).
  3. Drogą elektroniczną na adres: dialog@mazovia.pl.
  4. Za pośrednictwem platformy e-PUAP.

Dodatkowe informacje

W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z pracownikami Biura Dialogu i Inicjatyw Społecznych:
tel.: 22 437 94 74, e-mail: dialog@mazovia.pl.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane organizacje do aktywnego udziału w procesie konsultacyjnym i wyrażenia swojej opinii na temat proponowanego programu współpracy na 2025 rok.

Przeczytaj także

—  04 lipca 2025

Gminna Spółka Wodna otrzymała dofinansowanie w ramach programu „Mazowsze dla Melioracji”.

Prawie 3 mln zł z programu „Mazowsze dla melioracji” samorząd województwa przekaże na konserwację i utrzymanie urządzeń melioracyjnych, wykaszanie skarp, odmulanie rowów czy remont przepustów. Gminna Spółka Wodna Baranów I otrzymała dofinansowanie w kwocie 100 000,00 zł Kompleksowa konserwacja rowu melioracyjnego oznaczonego symbolem T-17/2 w miejscowościach Basin, Murowaniec i Karolina wraz z dopływami na terenie miejscowości Basin. Środki te pozwolą na realizację ważnych prac […]

—  03 lipca 2025

Gmina Baranów podpisała umowę ze Spółką Centralny Port Komunikacyjny

Gmina Baranów, 27 czerwca 2025 r. podpisała umowę ze Spółką Centralny Port Komunikacyjny w ramach programu pomostowego, który zakłada realizację przedsięwzięć wspierających rozwój obszarów sąsiadujących z planowaną inwestycją. Na mocy zawartej umowy Gmina Baranów otrzyma 7 000 000 zł na realizacje zadań.  Zgodnie ze złożonym wnioskiem o wsparcie, zrealizujemy następujące zadania:   1. poprawimy stan bezpieczeństwa infrastruktury drogowej […]

—  02 lipca 2025

Gminny Konkurs na koncepcję pomnika na 105-lecie Szkoły w Bożej Woli

🟦 Zaprojektuj historię!
Z okazji zbliżającego się 105-lecia Szkoły Podstawowej w Bożej Woli został ogłoszony konkurs na koncepcję pomnika jubileuszowego! Jeśli masz pomysł, jak w wyjątkowy sposób upamiętnić tę rocznicę — nie zwlekaj! To szansa, by Twój projekt stał się częścią szkolnej tradycji na kolejne pokolenia.