A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  31 lipca 2023

79 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Szanowni państwo, w związku ze zbliżającą się 79 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego, w dniu 1 sierpnia 2023 roku o godzinie 17 zostaną włączone syreny alarmowe. W ten sposób symbolicznie uczcimy pamięć patriotycznego zrywu mieszkańców Warszawy w walce z niemieckim najeźdźcą.

Szanowni państwo,

w związku ze zbliżającą się 79 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego, w dniu 1 sierpnia 2023 roku o godzinie 17 zostaną włączone syreny alarmowe. W ten sposób symbolicznie uczcimy pamięć patriotycznego zrywu mieszkańców Warszawy w walce z niemieckim najeźdźcą.

Przeczytaj także

—  19 września 2023

Aktualizacja harmonogramu spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich

Wójt Gminy Baranów serdecznie zaprasza na zebrania wiejskie w sprawie przeznaczenia środków z funduszu sołeckiego na 2023 rok, zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

—  21 września 2023

Komunikat Komendy Głównej Policji

W dniach 25.09 – 30.09 policja planuje przeprowadzić ćwiczenia. Jednocześnie Komenda Główna Policji informuje, że w tym czasie będą mogły być wykorzystywane drony, a ćwiczenia za zgodą CPK będą również prowadzone przy udziale PSP z Grodziska Mazowieckiego, któremu podlega ten teren.  Ćwiczenia będą prowadzone w godzinach 9.30-21.30 w zależności od potrzeb szkoleniowych i możliwości realizacji […]

—  21 września 2023

Podziękowanie dla Feniks Recykling Sp. z o.o.

W dniu 14.09 gościliśmy właściciela firmy Feniks Recykling Sp. z o.o. Pana Andrzeja Kopeć. Wizyta ta była nie tylko miłym spotkaniem, ale również okazją do podziękowania za długoletnie wsparcie jakie jest udzielane na terenie naszej Gminy.