—  04 maja 2020

4 maja – Dzień Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka, życzymy Wam drodzy druhowie dużo zdrowia, szczęścia i satysfakcji w pełnieniu swojej służby na rzecz zdrowia i mienia mieszkańców. Dzięki Wam możemy się czuć bezpieczni i wiemy, że możemy na Was liczyć w każdej chwili trwogi.

Dziękujemy Wam za waszą pomoc, ofiarność i odwagę, którymi wykazujecie się podczas każdej akcji. Wasza służba w myśl zasady „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek” jest kwintesencją tego, jak pełnicie swoje obowiązki . Niech Święty Florian ma Was w swojej opiece i da Wam szczęśliwy powrót z każdej akcji.

Życzy Waldemar Brzywczy – Wójt Gminy Baranów wraz z pracownikami.

—  16 kwietnia 2021

Konkurs Plastyczny „Moja Baranowska Ziemia”

Wójt Gminy Baranów zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Baranów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Światowego Dnia Ziemi.
Prace konkursowe powinny przedstawiać to jak dbamy LUB możemy zadbać o środowisko naturalne w naszej gminie.

—  16 kwietnia 2021

Narodowy Spis Powszechny 2021 – spisz się przez telefon!

Podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) podstawową i obowiązkową metodą spisową jest samospis internetowy. Co jeśli nie masz komputera lub Internetu? Nie przejmuj się, dla Ciebie też istnieje wygodna i bezpieczna opcja: spis przez telefon. Pomoże Ci w tym infolinia spisowa dostępna pod numerem 22 279 99 99.

—  14 kwietnia 2021

Utylizacja wyrobów zawierających azbest dla mieszkańców Gminy Baranów.

Wzorem ubiegłego roku mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, Gmina Baranów w roku 2021 wystąpi do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie z wnioskiem o dofinansowanie inwestycji polegającej na utylizacji wyrobów zawierających azbest.