—  04 maja 2020

4 maja – Dzień Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka, życzymy Wam drodzy druhowie dużo zdrowia, szczęścia i satysfakcji w pełnieniu swojej służby na rzecz zdrowia i mienia mieszkańców. Dzięki Wam możemy się czuć bezpieczni i wiemy, że możemy na Was liczyć w każdej chwili trwogi.

Dziękujemy Wam za waszą pomoc, ofiarność i odwagę, którymi wykazujecie się podczas każdej akcji. Wasza służba w myśl zasady „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek” jest kwintesencją tego, jak pełnicie swoje obowiązki . Niech Święty Florian ma Was w swojej opiece i da Wam szczęśliwy powrót z każdej akcji.

Życzy Waldemar Brzywczy – Wójt Gminy Baranów wraz z pracownikami.

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

—  11 stycznia 2021

Baranowski Bon Żłobkowy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie prowadzi nabór wniosków o przyznanie świadczenia pieniężnego na rzecz rodziny pod nazwą „Baranowski Bon Żłobkowy”. Program pilotażowy został wprowadzony na okres 01.01.2021 r.
do 31.12.2021 r.