—  04 maja 2020

4 maja – Dzień Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka, życzymy Wam drodzy druhowie dużo zdrowia, szczęścia i satysfakcji w pełnieniu swojej służby na rzecz zdrowia i mienia mieszkańców. Dzięki Wam możemy się czuć bezpieczni i wiemy, że możemy na Was liczyć w każdej chwili trwogi.

Dziękujemy Wam za waszą pomoc, ofiarność i odwagę, którymi wykazujecie się podczas każdej akcji. Wasza służba w myśl zasady „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek” jest kwintesencją tego, jak pełnicie swoje obowiązki . Niech Święty Florian ma Was w swojej opiece i da Wam szczęśliwy powrót z każdej akcji.

Życzy Waldemar Brzywczy – Wójt Gminy Baranów wraz z pracownikami.

—  28 marca 2024

Radosnej Wielkanocy

Szanowni Mieszkańcy. Przesyłamy najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

—  27 marca 2024

Kolejne Nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane

Mamy to, kolejne nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane. Gratulujemy laureatom

—  27 marca 2024