A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  04 maja 2023

4 maja – Dzień Strażaka

Z okazji waszego święta pragniemy przesłać najserdeczniejsze życzenia! Dziękujemy Wam za poświęcenie, odwagę i zaangażowanie w służbie dla naszej społeczności. Każdego dnia narażacie swoje życie, by pomagać innym i chronić nasze mienie. Wasza praca jest nieoceniona i doceniamy ją bardzo.

Życzymy Wam, abyście zawsze mieli siłę i motywację do działania, aby Wasza praca była zawsze owocna i skuteczna. Niech każdy Wasz wyjazd kończy się sukcesem, a każdy podjęty wysiłek przynosi zadowolenie i spełnienie. Życzymy wam również bezpieczeństwa, zdrowia i szczęścia dla Was i Waszych rodzin.

Jeszcze raz, dziękujemy za Waszą służbę i życzymy Wam wszystkiego najlepszego w dniu Strażaka!

Przeczytaj także

—  19 września 2023

Aktualizacja harmonogramu spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich

Wójt Gminy Baranów serdecznie zaprasza na zebrania wiejskie w sprawie przeznaczenia środków z funduszu sołeckiego na 2023 rok, zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

—  02 października 2023

Bezpłatny transport osób niepełnosprawnych do i z lokalu wyborczego

Wyborca niepełnosprawny o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz wyborca, który najpóźniej w dniu głosowania kończy 60 lat

—  29 września 2023

Jak sprawdzić czy jestem na liście wyborców?

Jeśli wyborca nie ma pewności, czy znajduje się w rejestrze wyborców, może to sprawdzić przez internet lub w urzędzie. Swoje dane w CRW można sprawdzić na stronie mObywatel.gov.pl. Trzeba się tam zalogować poprzez profil zaufany, e-dowód lub bankowość elektroniczną, ale można to zrobić także poprzez aplikację mObywatel.

—  27 września 2023

Poznajemy potrzeby i oczekiwania mieszkańców metropolii warszawskiej – ankieterzy rozpoczynają badania terenowe.

W październiku br. rozpoczynamy badanie ilościowe dotyczące potrzeb i oczekiwań mieszkańców metropolii warszawskiej. Wyniki badania zostaną wykorzystane do przygotowania diagnozy w ramach „Strategii rozwoju metropolii warszawskiej 2040”. Badanie realizuje Miasto Stołeczne Warszawa we współpracy z firmą IBC Advisory S.A. Chcemy poznać oczekiwania mieszkańców związane z podniesieniem jakości ich życia w metropolii warszawskiej oraz dotyczące rozwoju metropolii warszawskiej […]