A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  04 maja 2023

4 maja – Dzień Strażaka

Z okazji waszego święta pragniemy przesłać najserdeczniejsze życzenia! Dziękujemy Wam za poświęcenie, odwagę i zaangażowanie w służbie dla naszej społeczności. Każdego dnia narażacie swoje życie, by pomagać innym i chronić nasze mienie. Wasza praca jest nieoceniona i doceniamy ją bardzo.

Życzymy Wam, abyście zawsze mieli siłę i motywację do działania, aby Wasza praca była zawsze owocna i skuteczna. Niech każdy Wasz wyjazd kończy się sukcesem, a każdy podjęty wysiłek przynosi zadowolenie i spełnienie. Życzymy wam również bezpieczeństwa, zdrowia i szczęścia dla Was i Waszych rodzin.

Jeszcze raz, dziękujemy za Waszą służbę i życzymy Wam wszystkiego najlepszego w dniu Strażaka!

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.