—  20 kwietnia 2023

Raport Środowiskowy CPK – 25.04.2023 konsultacje w Gminie, możliwość składania uwag do raportu

CPK ! Ważne! Masz Uwagi! Masz Obawy! zgłoś to !

W związku z ogłoszeniem przez RDOŚ OBWIESZCZENIEM dotyczącym możliwości składania uwag i wniosków do prowadzonego postępowania środowiskowego – informujemy, że dostępne jest na naszej stronie

Opracowanie stanowiące skrót do raportu oceny oddziaływania na środowisko ( w załączniku) oraz ankieta

25.04 od godz. 12.00 – 17.00 prowadzone będą konsultacje indywidualne dla mieszkańców z prawnikiem w siedzibie Urzędu Gminy Baranów

25.04 godz. 18.00 w sali OSP Baranów będzie spotkanie dla wszystkich mieszkańców dotyczące składania uwag i wniosków do prowadzonego postępowania środowiskowego.

ZAPRASZAMY !

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.