A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  21 sierpnia 2023

Zapotrzebowanie na przydomowe oczyszczalnie ścieków – przyjdź na Dożynki i zgłoś zainteresowanie!

Szanowni Mieszkańcy,  Urząd Gminy w Baranowie zbiera informację dot. ilości zainteresowanych Mieszkańców (osób fizycznych) budową przydomowych oczyszczalni. Jeśli Państwa posesja nie ma możliwości podłączenia się do kanalizacji, a planujecie Państwo zmienić szambo na przydomową oczyszczalnię  – prosimy o zgłaszanie się do urzędu właścicieli zainteresowanych dofinansowaniem. Zebranie informacji pozwoli nam ustalenie możliwości dofinansowania Państwa inwestycji.  Zgłoszenia przyjmujemy […]

Szanowni Mieszkańcy, 

Urząd Gminy w Baranowie zbiera informację dot. ilości zainteresowanych Mieszkańców (osób fizycznych) budową przydomowych oczyszczalni.

Jeśli Państwa posesja nie ma możliwości podłączenia się do kanalizacji, a planujecie Państwo zmienić szambo na przydomową oczyszczalnię  – prosimy o zgłaszanie się do urzędu właścicieli zainteresowanych dofinansowaniem.

Zebranie informacji pozwoli nam ustalenie możliwości dofinansowania Państwa inwestycji. 

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: ochronasrodowiska@gmina-baranow.pl lub pod numerem tel. 46 858 13 50 wew. 273. 

Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia będą również przyjmowane podczas Dożynek na stoisku gminnym. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpośredniego kontaktu z urzędnikiem!

(prosimy o przygotowanie numeru działki planowanej inwestycji)

Przeczytaj także

—  19 września 2023

Aktualizacja harmonogramu spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich

Wójt Gminy Baranów serdecznie zaprasza na zebrania wiejskie w sprawie przeznaczenia środków z funduszu sołeckiego na 2023 rok, zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

—  21 września 2023

Komunikat Komendy Głównej Policji

W dniach 25.09 – 30.09 policja planuje przeprowadzić ćwiczenia. Jednocześnie Komenda Główna Policji informuje, że w tym czasie będą mogły być wykorzystywane drony, a ćwiczenia za zgodą CPK będą również prowadzone przy udziale PSP z Grodziska Mazowieckiego, któremu podlega ten teren.  Ćwiczenia będą prowadzone w godzinach 9.30-21.30 w zależności od potrzeb szkoleniowych i możliwości realizacji […]

—  21 września 2023

Podziękowanie dla Feniks Recykling Sp. z o.o.

W dniu 14.09 gościliśmy właściciela firmy Feniks Recykling Sp. z o.o. Pana Andrzeja Kopeć. Wizyta ta była nie tylko miłym spotkaniem, ale również okazją do podziękowania za długoletnie wsparcie jakie jest udzielane na terenie naszej Gminy.