A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  21 sierpnia 2023

Zapotrzebowanie na przydomowe oczyszczalnie ścieków – przyjdź na Dożynki i zgłoś zainteresowanie!

Szanowni Mieszkańcy,  Urząd Gminy w Baranowie zbiera informację dot. ilości zainteresowanych Mieszkańców (osób fizycznych) budową przydomowych oczyszczalni. Jeśli Państwa posesja nie ma możliwości podłączenia się do kanalizacji, a planujecie Państwo zmienić szambo na przydomową oczyszczalnię  – prosimy o zgłaszanie się do urzędu właścicieli zainteresowanych dofinansowaniem. Zebranie informacji pozwoli nam ustalenie możliwości dofinansowania Państwa inwestycji.  Zgłoszenia przyjmujemy […]

Szanowni Mieszkańcy, 

Urząd Gminy w Baranowie zbiera informację dot. ilości zainteresowanych Mieszkańców (osób fizycznych) budową przydomowych oczyszczalni.

Jeśli Państwa posesja nie ma możliwości podłączenia się do kanalizacji, a planujecie Państwo zmienić szambo na przydomową oczyszczalnię  – prosimy o zgłaszanie się do urzędu właścicieli zainteresowanych dofinansowaniem.

Zebranie informacji pozwoli nam ustalenie możliwości dofinansowania Państwa inwestycji. 

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: ochronasrodowiska@gmina-baranow.pl lub pod numerem tel. 46 858 13 50 wew. 273. 

Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia będą również przyjmowane podczas Dożynek na stoisku gminnym. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpośredniego kontaktu z urzędnikiem!

(prosimy o przygotowanie numeru działki planowanej inwestycji)

Przeczytaj także

—  16 kwietnia 2024

„Moje serce to jest muzyk…”

Szkoła Muzyczna w Kaskach. PSM I i II st. w Żyrardowie – Filia w Kaskach zaprasza na rekrutację!
Nie zwlekaj! To jest Twój czas, aby rozpocząć swoją muzyczną przygodę. Dołącz do szkoły muzycznej i odkryj swoje prawdziwe talenty muzyczne.
Zapisy do 30.04.2024 r.

—  16 kwietnia 2024

Konkurs Działaj Lokalnie

Stowarzyszenie Europa i My po raz 19 zaprasza do udziału w konkursie Działaj Lokalnie. Pula środków na dotacje wynosi 55 000zł. Każda organizacja pozarządowa oraz grupa nieformalna może aplikować o grant w wysokości do 6000 zł. Wnioski można składać do 13 maja 2024.