—  21 sierpnia 2023

Zapotrzebowanie na przydomowe oczyszczalnie ścieków – przyjdź na Dożynki i zgłoś zainteresowanie!

Szanowni Mieszkańcy,  Urząd Gminy w Baranowie zbiera informację dot. ilości zainteresowanych Mieszkańców (osób fizycznych) budową przydomowych oczyszczalni. Jeśli Państwa posesja nie ma możliwości podłączenia się do kanalizacji, a planujecie Państwo zmienić szambo na przydomową oczyszczalnię  – prosimy o zgłaszanie się do urzędu właścicieli zainteresowanych dofinansowaniem. Zebranie informacji pozwoli nam ustalenie możliwości dofinansowania Państwa inwestycji.  Zgłoszenia przyjmujemy […]

Szanowni Mieszkańcy,

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: ochronasrodowiska@gmina-baranow.pl lub pod numerem tel. 46 858 13 50 wew. 273.

Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia będą również przyjmowane podczas Dożynek na stoisku gminnym. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpośredniego kontaktu z urzędnikiem!

(prosimy o przygotowanie numeru działki planowanej inwestycji)