—  16 kwietnia 2021

Konkurs Plastyczny „Moja Baranowska Ziemia”

Wójt Gminy Baranów zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Baranów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Światowego Dnia Ziemi.
Prace konkursowe powinny przedstawiać to jak dbamy LUB możemy zadbać o środowisko naturalne w naszej gminie.

Celem konkursu jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży  tematyki ekologicznej, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych oraz wiedzy o Naszej Gminie.

Prace należy wykonać samodzielnie w dowolnej technice np.: pastele, kredki, kreda, farby, tusz, witraż, wydzieranki itp. Prace wykonujemy na płaskiej powierzchni nie mniejszej niż A4 i nie większej niż A3.

Termin składania prac konkursowych: 19.04.2021 – 04.05.2021.

Prace konkursowe uczniowie składają w sekretariacie  swojej szkoły.

Rozstrzygnięcie konkursu: 05.05.2021

O terminie i miejscu wręczenia nagród uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie.

Poprawnie złożona praca musi zawierać imię i nazwisko  autora z dopiskiem „Moja Baranowska Ziemia”, klasę do której uczęszcza, nazwę szkoły  oraz dane kontaktowe.

—  13 maja 2021

Odpowiedź Prezesa Spółki CPK – Mikołaja Wilda na pismo Wójta Gminy Baranów w związku z nieprawidłowościami podczas prowadzonych prac geodezyjnych i przyrodniczych.

Zgodnie z przesłanymi informacjami prosimy o niezwłoczne zgłaszanie niepokojących mieszkańców incydentów w formie pisemnej do Urzędu Gminy i do Spółki CPK

—  12 maja 2021

Narodowy Spis Powszechny 2021 – spis bezpieczny dla seniorów

Osoby starsze są szczególnie narażone na działania przestępców podszywających się pod członków rodziny lub policjantów. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań (NSP 2021) może być dla przestępców okazją do podobnych oszustw i wyłudzeń.

—  10 maja 2021

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja Baranowska Ziemia”

Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska dziękuje wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie plastycznym „Moja Baranowska Ziemia”.