—  16 kwietnia 2021

Konkurs Plastyczny „Moja Baranowska Ziemia”

Wójt Gminy Baranów zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Baranów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Światowego Dnia Ziemi.
Prace konkursowe powinny przedstawiać to jak dbamy LUB możemy zadbać o środowisko naturalne w naszej gminie.

Celem konkursu jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży  tematyki ekologicznej, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych oraz wiedzy o Naszej Gminie.

Prace należy wykonać samodzielnie w dowolnej technice np.: pastele, kredki, kreda, farby, tusz, witraż, wydzieranki itp. Prace wykonujemy na płaskiej powierzchni nie mniejszej niż A4 i nie większej niż A3.

Termin składania prac konkursowych: 19.04.2021 – 04.05.2021.

Prace konkursowe uczniowie składają w sekretariacie  swojej szkoły.

Rozstrzygnięcie konkursu: 05.05.2021

O terminie i miejscu wręczenia nagród uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie.

Poprawnie złożona praca musi zawierać imię i nazwisko  autora z dopiskiem „Moja Baranowska Ziemia”, klasę do której uczęszcza, nazwę szkoły  oraz dane kontaktowe.

—  27 lutego 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  23 lutego 2024

Rozpoczął się nabór wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy. Wnioski o pomoc można składać do 29 lutego 2024 r. w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na formularzu udostępnionym na stronie Agencji.

—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski