—  16 kwietnia 2021

Konkurs Plastyczny „Moja Baranowska Ziemia”

Wójt Gminy Baranów zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Baranów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Światowego Dnia Ziemi.
Prace konkursowe powinny przedstawiać to jak dbamy LUB możemy zadbać o środowisko naturalne w naszej gminie.

Celem konkursu jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży  tematyki ekologicznej, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych oraz wiedzy o Naszej Gminie.

Prace należy wykonać samodzielnie w dowolnej technice np.: pastele, kredki, kreda, farby, tusz, witraż, wydzieranki itp. Prace wykonujemy na płaskiej powierzchni nie mniejszej niż A4 i nie większej niż A3.

Termin składania prac konkursowych: 19.04.2021 – 04.05.2021.

Prace konkursowe uczniowie składają w sekretariacie  swojej szkoły.

Rozstrzygnięcie konkursu: 05.05.2021

O terminie i miejscu wręczenia nagród uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie.

Poprawnie złożona praca musi zawierać imię i nazwisko  autora z dopiskiem „Moja Baranowska Ziemia”, klasę do której uczęszcza, nazwę szkoły  oraz dane kontaktowe.

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.