—  21 marca 2024

Wielkanocne warsztaty w Klubie Senior+ dla dzieci

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, w dniu 19 marca 2024 r. w Klubie Senior+ w Drybusie odbyły się warsztaty międzypokoleniowe prowadzone przez baranowskich Seniorów dla dzieci z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie.

Podczas warsztatów Seniorzy przekazywali dzieciom sztukę robienia palm i stroików wielkanocnych z wykorzystaniem różnych materiałów, m.in. bukszpanu, gałązek, suszonych traw, kwiatków z bibuły oraz krepiny. Na zajęciach panowała miła, radosna atmosfera. Wykonane na zajęciach palmy uczestnicy zabrali ze sobą i przekażą na kiermasz wielkanocny, który odbędzie się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie.

Własnoręcznie wykonane ozdoby to jednocześnie nawiązanie do tradycji oraz kreatywna zabawa dla dzieci.

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.