—  21 sierpnia 2023

Zapotrzebowanie na przydomowe oczyszczalnie ścieków – przyjdź na Dożynki i zgłoś zainteresowanie!

Szanowni Mieszkańcy,  Urząd Gminy w Baranowie zbiera informację dot. ilości zainteresowanych Mieszkańców (osób fizycznych) budową przydomowych oczyszczalni. Jeśli Państwa posesja nie ma możliwości podłączenia się do kanalizacji, a planujecie Państwo zmienić szambo na przydomową oczyszczalnię  – prosimy o zgłaszanie się do urzędu właścicieli zainteresowanych dofinansowaniem. Zebranie informacji pozwoli nam ustalenie możliwości dofinansowania Państwa inwestycji.  Zgłoszenia przyjmujemy […]

Szanowni Mieszkańcy,

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: ochronasrodowiska@gmina-baranow.pl lub pod numerem tel. 46 858 13 50 wew. 273.

Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia będą również przyjmowane podczas Dożynek na stoisku gminnym. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpośredniego kontaktu z urzędnikiem!

(prosimy o przygotowanie numeru działki planowanej inwestycji)

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.