—  27 czerwca 2023

Rusza nabór wniosków na odbiór i utylizację wyrobów zawierających azbest!

Wójt Gminy Baranów ogłasza nabór wniosków na odbiór i utylizację wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Baranów.

Uprawnione do skorzystania są osoby fizyczne, nie będące przedsiębiorcami.

Do wniosku należy dołączyć dokument potwierdzający własność danej nieruchomości, na której zalegają materiały azbestowe.

Wnioski należy składać w siedzibie urzędu gminy na biurze podawczym, przesłać pocztą na adres 96-314 Baranów, ul. Armii Krajowej 87 lub wysłać za pośrednictwem komunikacji elektronicznej ( skrytka  /UGBAR/SkrytkaESP  ).

Przyjmowanie wniosków potrwa do 31 lipca 2023 r.

[wzór wniosku do pobrania] [regulamin]

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.

—  10 maja 2024

Utrudnienia w ruchu ul. Piękna w miejscowości Baranów

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim informuje o planowanym remoncie nawierzchni drogi ul. Pięknej w miejscowości Baranów.