Aktualności

herb

  • Zarejestruj się

Aktualności

gminna-biblioteka-publiczna-baranow- Gminna Biblioteka Publiczna w Baranowie uplasowała się na II miejscu w województwie mazowieckim, wg przeprowadzonego przez Rzeczpospolitą Rankingu Bibliotek. To ogromny sukces, gratulujemy!
28 listopada na łamach tej gazety opublikowano ranking bibliotek publicznych. Badaniu poddało się 806 bibliotek z 2300 gmin do 15 tys. mieszkańców, po raz piąty biblioteka gminy Baranów brała udział w rankingu. Tegoroczny wynik jest dla naszej placówki najlepszy, bardzo nas cieszy miejsce na podium w województwie mazowieckim, ale najbardziej jesteśmy zadowoleni z klasyfikacji krajowej gdzie baranowska biblioteka znalazła się na 37 miejscu uzyskując w klasyfikacji punktowej 260 pkt, a lider rankingu biblioteka z Barcina uzyskała 299 pkt. najlepsza biblioteka w województwie mazowieckim(Przyłęk) uzyskała jednie 6 pkt więcej od nas. W ubiegłym roku w klasyfikacji krajowej byliśmy na 56 pozycji. Jest to znaczący wzrost w rankingu i sukces całego zespołu biblioteki.
Sukces biblioteki nie byłby możliwy bez naszych czytelników, uczestników bibliotecznych warsztatów i klubów zainteresowań, użytkowników, partnerów organizacyjnych, sponsorów, przyjaciół biblioteki oraz władz samorządowych, a w szczególności organizatora.
- Jak udało się uzyskać tak wysoką pozycję? Konkurencja nie była przecież mała, w samym województwie mazowieckim jest aż 961 bibliotek!

bibliotekaW dniu 05 grudnia 2014 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baranowie oraz w Filii w Kaskach będą odbywały się kreatywne zajęcia dla dzieci w formie warsztatów „Projektowanie i tworzenie kartki świątecznej"

W dniu 12 grudnia 2014 roku W Filii Bibliotecznej w Kaskach odbędą się warsztaty kulinarne „ Pieczenie i ozdabianie pierniczków świątecznych"

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci !

Barbara Mierzejek

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria