Nieruchomości na sprzedaż

OBWIESZCZENIE
Wójta Gminy Baranów

Niniejszym zawiadamia się, że w dniu 18 października 2017 r. o godzinie 11°°, w siedzibie Urzędu Gminy w Baranowie, ul. Armii Krajowej, 96-314 Baranów , odbędzie się przetarg nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości położonej we wsi Cegłów gmina Baranów oznaczonej w ewidencji gruntów pod nr 68/2 o powierzchni 0,3622 ha.
Ustalono cenę wywoławczą nieruchomości na kwotę 194000 zł .
Jednocześnie informuje się wszystkich zainteresowanych zakupem ww. nieruchomości, że wadium w kwocie 19500 zł należy do dnia 13 października 2017 r., wpłacić w siedzibie Urzędu lub na konto Gminy Baranów Nr 86124033501111001008041525.

Kowalski
Pan
Dlaczego zrezygnowano z budowy centralnego lotniska między łodzią a Warszawą w Babsku. Teren byłego PGR i poligonu ok 50 km2 z bardzo dobrym dojazdem S8.nikogo nie potrzeba wysiedlać.
poniedziałek, 02, lipiec 2018
Oracz
Wykup działki
Dzień dobry, jestem właścicielem działki rolnej w miejscowości Cyganka, chciałbym się uzyskać więcej informacji na temat wykupu działek. Poproszę o kontakt w powyższej sprawie.
poniedziałek, 25, czerwiec 2018
cpk
Witam, Dla uzupełnienia zacnej postawy pomocy przy realizacji tak wielkich planów rozwoju kraju -- nazwy państw piszemy z dużej litery czyli Polski oraz poprawna pisownia dla słowa--> pomóc. Pozdrawiam Kamil
czwartek, 21, czerwiec 2018