Nieruchomości na sprzedaż

OBWIESZCZENIE
Wójta Gminy Baranów

Niniejszym zawiadamia się, że w dniu 18 października 2017 r. o godzinie 11°°, w siedzibie Urzędu Gminy w Baranowie, ul. Armii Krajowej, 96-314 Baranów , odbędzie się przetarg nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości położonej we wsi Cegłów gmina Baranów oznaczonej w ewidencji gruntów pod nr 68/2 o powierzchni 0,3622 ha.
Ustalono cenę wywoławczą nieruchomości na kwotę 194000 zł .
Jednocześnie informuje się wszystkich zainteresowanych zakupem ww. nieruchomości, że wadium w kwocie 19500 zł należy do dnia 13 października 2017 r., wpłacić w siedzibie Urzędu lub na konto Gminy Baranów Nr 86124033501111001008041525.

Obszar lotniska
Witam, Według kolejnej z mapek wschodnia granica CPK kończy się na strumyku Pisia Tuczna zaraz za Stanisławowem. Wybudowany dom jest położony od Pisi w linii prostej 300 metrów we wsi Basin. Jak takie grunty będą brane pod uwagę? Jak wyglądają plany infrastruktury drogowo-kolejowej dl...
wtorek, 19, czerwiec 2018
Piłowski