Nieruchomości na sprzedaż

Wójt Gminy Baranów ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Gminy Baranów położonej w obrębie wsi Cegłów, działka 68/2 o pow. 0,3622 ha.

Cena wywoławcza: 193.200 zł

Wadium: 19.000 zł

Przetarg odbędzie się w dniu 17 maja 2017 roku o godzinie 11:00 w siedzibie Urzędu Gminy w Baranowie przy ulicy Armii Krajowej 87 w Sali Konferencyjnej (parter)

Informacje: Urząd Gminy w Baranowie, ul.Armii Krajowej 87 pok. nr. 4 lub pod nr. telefonu: 46 8581350

pdf-iconZarządzenie Wójta oraz pozostałe informacje dotyczące przetargu.

Obszar lotniska
Witam, Według kolejnej z mapek wschodnia granica CPK kończy się na strumyku Pisia Tuczna zaraz za Stanisławowem. Wybudowany dom jest położony od Pisi w linii prostej 300 metrów we wsi Basin. Jak takie grunty będą brane pod uwagę? Jak wyglądają plany infrastruktury drogowo-kolejowej dl...
wtorek, 19, czerwiec 2018
Piłowski