pkp-plkW związku z planowanymi remontami i przebudową przejazdów kolejowych nastąpią utrudnienia komunikacyjne na przejazdach kolejowych w Żabach i Bożej Woli Uprzejmie informujemy o utrudnieniach związanych z remontami przejazdów kolejowych:

- przejazd kolejowy w km 34,296 w m. Boża Wola - w nocy 24/25.04.2018 r. w godzinach: 23:00 - 05:00 nastąpi zamknięcie przejazdu

- przejazd kolejowy w km 35,797 w m. Żaby - w nocy 25/26.04.2018 r. w godzinach: 23:00 - 05:00 nastąpi zamknięcie przejazdu.

Dodatkowo przejazd kolejowy w km 28,451 na ul. Grodziskiej w m. Błonie - w nocy 23/24.04.2018 r. w godzinach: 23:00 - 5:00 nastąpi zamknięcie przejazdu.

wybory-2018

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam