rada-gminy-baranowRada Gminy Baranów informuje o zwołaniu na dziań 18 Kwietnia 2018 roku XLI nadzwyczajnej sesji Rady Gminy.
Zapraszamy serdecznie do udziału.
Sesja odbędzie się w siedzibie OSP w Kaskach o godz. 18.

Poniżej pełny tekst zawiadomienia wraz z informacją o planowanym porządku obrad.

zawiadomienie-XLI

Informujemy także, iż w związku z tematyką sesji został na nią zaproszony pełnomocnik rządu ds. budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego pan Mikołaj Wild.
zaproszenie-Wild

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam