W mijającym tygodniu Urząd Gminy przekazał do Biura Pełnomocnika Rządu d.s. budowy w Gminie Baranów Centralnego Portu Komunikacyjnego wszystkie pytania, które zadali Państwo do tej pory poprzez elektroniczny formularz uruchomiony na stronie Informatora Gminy Baranów. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, jak tylko odpowiedzi na nie dotrą do Urzędu zostaną natychmiast podane do publicznej wiadomości.

Jednocześnie Urząd Gminy zachęca do zadawania kolejnych pytań oraz przypomina, że formularz dostępny będzie na stronie Informatora tak długo jak okaże się to Państwu niezbędne.

BRZYWCZY
ceny wykupu
Mam 2 uwagi do proponowanych cen wykupu: 1.) Ceny transakcji w gminie Baranów są niższe niż w sąsiednich gminach. Rolnicy, których grunty zostaną wykupione nie będą mogli kupić gruntów o takiej samej powierzchni w sąsiednich gminach. Dlatego ceny wykupu gruntów powinny być oparte o ś...
piątek, 13, kwiecień 2018
Pakuła
Pomoc w realizacji budowy CPK
Szanowny Panie, chciałbym zapytać - czy można w jakiś sposób pomóc przy realizacji projektu budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego?
niedziela, 18, marzec 2018
Malinowska
Wykup ziem pod budowę CPK
Dzień dobry, W jaki sposob właściciele ziem rolnych zostaną powiadomieni o możliwości sprzedaży ziem pod budowę CPK?W jaki sposób ustalona zostanie cena sprzedaży za metr kwadratowy?? Pozdrawiam