W mijającym tygodniu Urząd Gminy przekazał do Biura Pełnomocnika Rządu d.s. budowy w Gminie Baranów Centralnego Portu Komunikacyjnego wszystkie pytania, które zadali Państwo do tej pory poprzez elektroniczny formularz uruchomiony na stronie Informatora Gminy Baranów. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, jak tylko odpowiedzi na nie dotrą do Urzędu zostaną natychmiast podane do publicznej wiadomości.

Jednocześnie Urząd Gminy zachęca do zadawania kolejnych pytań oraz przypomina, że formularz dostępny będzie na stronie Informatora tak długo jak okaże się to Państwu niezbędne.

wybory-2018

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam