W mijającym tygodniu Urząd Gminy przekazał do Biura Pełnomocnika Rządu d.s. budowy w Gminie Baranów Centralnego Portu Komunikacyjnego wszystkie pytania, które zadali Państwo do tej pory poprzez elektroniczny formularz uruchomiony na stronie Informatora Gminy Baranów. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, jak tylko odpowiedzi na nie dotrą do Urzędu zostaną natychmiast podane do publicznej wiadomości.

Jednocześnie Urząd Gminy zachęca do zadawania kolejnych pytań oraz przypomina, że formularz dostępny będzie na stronie Informatora tak długo jak okaże się to Państwu niezbędne.

Kowalski
Pan
Dlaczego zrezygnowano z budowy centralnego lotniska między łodzią a Warszawą w Babsku. Teren byłego PGR i poligonu ok 50 km2 z bardzo dobrym dojazdem S8.nikogo nie potrzeba wysiedlać.
poniedziałek, 02, lipiec 2018
Oracz
Wykup działki
Dzień dobry, jestem właścicielem działki rolnej w miejscowości Cyganka, chciałbym się uzyskać więcej informacji na temat wykupu działek. Poproszę o kontakt w powyższej sprawie.
poniedziałek, 25, czerwiec 2018
cpk
Witam, Dla uzupełnienia zacnej postawy pomocy przy realizacji tak wielkich planów rozwoju kraju -- nazwy państw piszemy z dużej litery czyli Polski oraz poprawna pisownia dla słowa--> pomóc. Pozdrawiam Kamil
czwartek, 21, czerwiec 2018