odbiór odpdówSzanowni Państwo

Urząd Gminy w Baranowie informuje, iż od dnia 1 czerwca 2017 roku firma Remondis zmienia harmonogram odbioru odpadów komunalnych z terenu gminy Baranów.

I tak:

1. Od 1 czerwca odpady odbierane będą w dwa dni w tygodniu - tak jak dotychczas w soboty oraz dodatkowo w poniedziałki.

2. W soboty odbierane będą wyłącznie odpady segregowane wg. podziału na miejscowości.

3. W poniedziałki odbierane będą odpady zmieszane wg. podziału na miejscowości.

4. Także w poniedziałki odbierane będą odpady biodegradowalne i zielone z terenu całej gminy.

Ponieważ zgodnie z nowym harmonogramem w przypadku odbioru odpadów zmieszanych firma Remondis zastosowała nowy podział na sektory, który nie pokrywa się obszarowo z dotychczas obowiązującymi sektorami, Urząd Gminy informuje, iż w przypadku systemu powiadamiania esemesowego, rezygnuje z wysyłania powiadomień do grup SEKTOR1, SEKTOR2, SEKTOR3.

Od 1 czerwca 2017 roku, esemesy powiadamiające o odbiorach kierowane będą wyłącznie do grup mieszkańców konkretnych miejscowości. (CZYTAJ WIĘCEJ)
Większość abonentów systemu esemesowego z grup SEKTOR1, SEKTOR2 i SEKTOR3 zostanie automatycznie przeniesiona do właściwych miejscowości. Jedynie ci z Państwa, którzy dopisali się wyłącznie do grup SEKTOR1, SEKTOR2 i SEKTOR3 i nie ma możliwości zidentyfikowania miejscowości w której mieszkają zostaną powiadomieni esemesowo o konieczności dopisania się również do grupy miejscowości w której mieszkają, gdyż inaczej stracą możliwość otrzymywania powiadomień o odbiorach.

Za powstałe niedogodności przepraszamy.

pdf-icon

Link do nowego harmonogramu odbioru odpadów obowiązującego od 1 czerwca 2017.

geoportal-sdi-baranow.png

gminny-program-azbest