Komunikaty

herb

  • Zarejestruj się

Szanowni Państwo! W związku z trwającymi pracami nad opracowaniem strategii rozwoju gminy Baranów, uprzejmie informujemy, że w dniach 18.05.2015-18.06.2015 zostanie przeprowadzona ankieta na próbie losowo wybranych mieszkańców gminy. Ankieta dotyczyć będzie badania opinii mieszkańców na temat warunków życia w gminie i satysfakcji z realizacji usług publicznych. Osobami upoważnionymi przez Wójta do przeprowadzenia ankiety będą pracownicy urzędu: Wioletta Mechocka, Angelika Majewicz oraz Beata Włodarczyk. Prosimy Państwa o życzliwe podejście do prac ankieterów.

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria