Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

Szanowni Państwo
Od 1 czerwca w związku ze zmianami w harmonogramie odbioru odpadów komunalnych nastąpi także mała zmiana w sposobie zapisywania się nowych abonentów do Systemu Powiadamiania Esemesowego. Ponieważ podział gminy na sektory zaproponowany przez firmę Remondis nie do końca pokrywa się z dotychczas obowiązującym podziałem oraz ze względu na fakt iż odpady odbierane będą także w poniedziałki odchodzimy od dotychczasowego sposobu wysyłania informacji do całych sektorów na rzecz powiadamiania mieszkańców konkretnych miejscowości.esemes

Nic nie zmienia się w przypadku abonentów, którzy zapisali się do grup utworzonych dla konkretnych miejscowości, natomiast Ci z Państwa, którzy dopisali się jedynie do grupy ogólnej GMINA, lub do jednej z trzech grup (SEKTOR 1, SEKTOR 2, SEKTOR 3) zgodnie z miejscowością w której mieszkają, a chcą otrzymywać esemesowe przypomnienia o nadchodzącym terminie odbioru odpadów proszeni są o dopisanie swojego numeru telefonu do grupy mieszkaców miejscowości w której mieszkają.

Aby zweryfikować czy Państwa numer znajduje się (lub nie) w odpowiedniej grupie można skorzystać z formularza służącego automatycznemu dopisywaniu się do systemu eSeMeSiak , który znajduje się pod adresem:

http://www.gmina-baranow.pl/informacje/esemesiak-gminny-system-sms/formularz-rejestracyjny

Jeśli po wpisaniu numeru własnego telefonu, wybraniu odpowiedniej miejscowości i kliknięciu przycisku dalej otrzymacie informację:

sms2

Będzie to znaczyło, że Wasz numer znajduje się już w odpowiedniej grupie.
W innym przypadku otrzymacie komunikat:

sms3

zaś na Państwa numer zostanie wysłany sms z kodem weryfikującym. Dopiero po wpisaniu otrzymanego kodu w odpowiednie okienko i kliknięcie przycisku „DALEJ" numer telefonu zostanie dopisany do systemu, co potwierdzone zostanie odpowiednim komunikatem.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z Urzędem Gminy w Baranowie (46 858 13 50).

Poniżej przypominamy kody poszczególnych miejscowości, które należy wysłać na numer 799 448 348, aby dopisać się do grupy danej miejscowości.

 

Miejscowość KOD   Miejscowość KOD
         
Baranów BAR   Kaski - Budki KSB
Basin BSN   Karolina KRN
Boża Wola BZW   Kopiska KPK
Bronisławów BRW   Osiny OSN
Buszyce BSE   Nowa - Stara Pułapina PLP
Cegłów - Murowaniec CEM   Stanisławów STN
Drybus DRB   Strumiany STR
Gole GOL   Regów - Gongolina
REG
Holendry Baranowskie A HBA   Wyczółki WCK
Holendry Baranowskie B HBB   Żaby ZAB
Kaski KSK      

 

Przypominamy także, że do każdej z grup odbiorców można dopisać się bez konieczności wysyłania SMS-a.

Można to zrobić poprzez stronę internetową: http://gmina-baranow.pl/informacje/esemesiak-gminny-system-sms/formularz-rejestracyjny
lub wypełnić i złożyć dostępny w kancelarii Urzędu Gminy w Baranowie odpowiedni formularz zgłoszeniowy na podstawie którego pracownicy urzędu dopiszą użytkownika do bazy systemu.

geoportal-sdi-baranow.png

 

szkoly-i-przedszkole

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria

gminny-program-azbest

SUW Kaski

OSP Boża Wola

partnerskie-gminy-baranow

Warto odwiedzić

Powiat grodziski
www.powiat-grodziski.pl

Centrum Kultury w Grodzisku
www.centrumkultury.eu

Radio Bogoria
www.radiobogoria.eu

Gmina Grodzisk
www.grodzisk.pl

Biblioteka w Grodzisku
www.biblioteka.grodzisk.pl

Miasto i Gmina Błonie
www.blonie.pl

Centrum Kultury w Błoniu
www.centrumkultury.com.pl

Bramki
www.bramki.com.pl