Ministerstwo Infrastruktury oraz Gospodarki Morskiej oraz Ministerstwo Żeglugi Śródlądowej zapraszają do konsultacji:

- projektu kluczowego dokumentu strategicznego dla planowania rozwoju transportu w Polsce - Strategii Zrównoważonego Rozwoju Transportu do 2030 r. Konsultacje trwają do 14 grudnia 2018 r.

- udziału społeczeństwa w Strategicznej Ocenie Oddziaływania na Środowisko projektu Strategii Zrównoważonego Rozwoju Transportu do 2030 r. konsultacje trwają do 30 listopada 2018 r.

W obydwu dokumentach znajdują się liczne odniesienia i nawiązania do planów związanych z budową na terenie naszej gminy CPK, dlatego zachęcamy Państwa zarówno do zapoznania się z opublikowanymi dokumentami jak i do składania własnych uwag.

Więcej szczegółów pod adresem: https://www.gov.pl/web/infrastruktura/strategia-rozwoju-transportu-do-2020

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam