Flaga PolskiSzkoła podstawowa w Bożej Woli zaprasza na cykl imprez w związku ze stuleciem odzyskania niepodległości.

• Dnia 18 listopada 2018 roku (niedziela) po Mszy Świętej w Kościele w Bramkach o godzinie 12.00 montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów klas starszych Szkoły Podstawowej w Bożej Woli.
  • Dnia 20 listopada 2018 roku (wtorek) w Szkole Podstawowej w Bożej Woli na korytarzu górnym o godzinie 17.00 odbędzie się Festiwal Piosenki Patriotycznej i Harcerskiej.
  • Dnia 20 listopada 2018 roku (wtorek) w Szkole Podstawowej w Bożej Woli w sali gimnastycznej o godzinie 17.30 odbędzie się uroczyste przedstawienie w wykonaniu uczniów z koła teatralnego oraz klasy trzeciej.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam